هیچ چیز مهمتر از امنیت شما و عزیزانتان نیست. اما ایمنی به معنای قفل قدیمی و یک کلید زنگ زده نیست. ایمنی می تواند طبق شرایط شما کار کند ، چه در خانه باشید.

قفل در کاملا هوشمند و ارزان برای همه!
هیچ چیز مهمتر از امنیت شما و عزیزانتان نیست. اما ایمنی به معنای قفل قدیمی و یک کلید زنگ زده نیست. ایمنی می تواند طبق شرایط شما کار کند ، چه در خانه باشید ، چه درب منزل یا در جای دیگری در باشید. از  Veti Biometric Smartlock + WiFi Gateway استفاده کنید که در حال حاضر فقط 149.99 دلار است. این قفل هوشمند که از طراحی زیبایی برخوردار است ، امنیت خانه شما را تأمین می کند و از طریق موارد زیر قابل باز شدن است :
باز کردن اثر انگشت
رمز عبور امن
بلوتوث
قفل کلید
برنامه همراه
این سیستم همچنین دارای یک WiFi Gateway برای کنترل اینترنت از راه دور است ، از جمله اعلان ها در زمان واقعی وقتی کسی در را باز می کند. اما قفل به صورت آفلاین نیز کار می کند: برای دسترسی به قفل ، هیچ اتصال اینترنتی لازم نیست .
در حالی که این قفل می تواند بسیار شخصی باشد ، شما می توانید دسترسی مشترک داشته باشید. کد الکترونیکی را در قفل به اشتراک بگذارید و کنترل کنید که دوست دارید چه مدت اعتبار داشته باشد. ثبت اطلاعات زمان را با اطلاعات اعضای خانواده یا سایر اعضای خانواده که از قفل استفاده می کنند - در چه زمانی از آن استفاده می کنند و نحوه انجام آن را ثبت کنید .
این سیستم به طور معمول 300 دلار است ، بنابراین از مزایای این فروش استفاده کنید تا آرامش خاطر و انعطاف پذیری امنیتی را برای شما و خانواده به دست آورید .

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار