مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال کمک هزینه ازدواج به مددجویان کمیته امداد ایلام پرداخت شده است.

به گزارش تابناک ایلام؛ ضیاء رضایی افزود: این مبلغ در غالب ۵۴۰ فقره کمک هزینه ازدواج پرداخت شده، علاوه بر مساعدت های انجام شده ۲۷۰ نفر از افراد واجد شرایط در انتظار دریافت خدمت هستند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام بیان کرد: خدمات ازدواج مجدد مددجویان، کمک هزینه ازدواج، کمک به ایجاد اشتغال در صورت تایید و احراز نیاز، در صورت تایید نیازمندی وام قرض الحسنه و هزینه اسکان تا یک سال بعد ازدواج برخوردار می شوند.
وی اظهار کرد: در شش ماهه نخست امسال بیش از ۳۴۰ میلیارد ریال صرف ایجاد اشتغال برای مددجویان کمیته امداد این استان شده که این میزان اعتبار صرف ایجاد ۱۱۱۴ طرح اشتغال زایی شده است.
رضایی ادامه داد: برای اشتغال نیازمندان استان ایلام امسال ۱۶۸ میلیارد تومان اعتبار مصوب شده که تاکنون حدود ۲۱ درصد این رقم تحقق یافته است.
وی تاکید کرد: اشتغال روستایی یکی از مهم ترین حوزه های این نهاد در زمینه ایجاد اشتغال است و چهار بانک عامل در این استان در این زمینه با کمیته امداد همکاری خواهند کرد./ع

سرخط اخبار