شرکت دانش بنیانی هم زمان با روز عصای سفید امکان احراز هویت غیرحضوری برای افراد نابینا و کم بینا در بازار سرمایه را توسط یک اپلیکیشن فراهم کرد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری مهر،دکتر علی رسولی زاده مدیرعامل شرکت دانش بنیان تولیدکننده اپلیکیشن برای احراز هویت نابینایان گفت: خدمات احراز هویت غیرحضوری سجام از طریق این اپلیکیشن برای استفاده جامعه نابینایان و کم بینایان فراهم شده تا این افراد بتوانند مانند سایرین وارد حوزه سرمایه گذاری در بازار سرمایه شوند.
وی افزود: باتوجه به نوظهور بودن خدمت احراز هویت غیرحضوری و باتوجه به اینکه اولین سیستم احراز هویت غیرحضوری سامانه سجام اجرا شده است، ارائه چنین خدماتی برای نابینایان نیز برای اولین بار درحال انجام است. البته در حوزه ارائه خدمات انتقال وجه کارهایی انجام شده است.
مدیرعامل شرکت دانش بنیان تأکید کرد: در این سامانه خدماتی برای نابینایان فراهم شده که بتوانند از طریق صوت، مراحل احراز هویت خود را طی کنند.
رسولی زاده با بیان اینکه علم و فناوری، کمک زیادی به راحتی زندگی معلولان به خصوص نابینایان کرده است؛ به نحوی که امروزه این افراد با استفاده از فناوری ها بسیاری از فعالیت ها را همانند دیگران انجام می دهند، خاطرنشان کرد: یکی از دغدغه های همیشگی شرکت دانش بنیان، ارائه خدمات به تمامی اقشار جامعه بوده به طوری که دسترسی همه به این امکانات فراهم باشد.
رسولی زاده تأکید کرد: ارائه مطلوب خدمات به افرادی که امکان استفاده از ابزارهای طراحی شده برای عموم مردم را ندارند همواره یک چالش اساسی بوده بنابراین شرکت دانش بنیان برای غلبه بر آن، برنامه ریزی های لازم را انجام داده و در تازه ترین اقدام در این حوزه، خدمات احراز هویت غیرحضوری سجام از طریق اپلیکیشن را برای استفاده توسط جامعه نابینایان و کم بینایان فراهم آورده تا این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار