«جنایت و مکافات» به صحنه نرفت/ ادامه اجرا بعد از رفع مشکل فنی

خبرگزاری مهر چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۶

به گزارش خبرنگار مهر ، نمایش «جنایت و مکافات» به کارگردانی رضا ثروتی که قرار بود امشب ۲۲ خردادماه دومین اجرای خود را در تالار وحدت پشت سر بگذارد به دلیل آنچه نقص فنی در دکور نمایش عنوان شد، به صحنه نرفت.
اما با وجود آغاز اجرای نمایش به نظر می رسد که کار به طور کامل آماده اجرا نیست و مشکلاتی در استقرار و همسان سازی دکور وجود دارد که با وجود تلاش کارشناسان فنی تالار وحدت این نقص فنی برطرف نشد و با وجود حضور تماشاگران در تالار وحدت نمایش به صحنه نرفت.
در پیگیری خبرنگار مهر مشخص شد هنوز معلوم نیست مشکلات فنی نمایش تا فردا برطرف خواهد شد یا خیر به همین دلیل تا حل نشدن نقص های دکور با وجود پیش فروش شدن بلیت های نمایش تا هفته آینده، اجرای کار متوقف شده است.
در همین راستا بنیاد فرهنگی هنری رودکی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: «بر اساس هماهنگی انجام شده توسط گروه، مقرر شد نمایش «جنایت و مکافات» اثر ارزنده جناب آقای رضا ثروتی از روز ۲۱ خردادماه به روی صحنه رود؛ با وجود تلاش های گروه نمایش و تیم تخصصی تالار وحدت، پس از یک اجرا متاسفانه اشکالاتی که در همسان سازی دکور این نمایش وجود داشت تا دقایقی قبل از شروع اجرای دوم در روز چهارشنبه برطرف نشد.
به همین دلیل و از سوی دیگر جهت جلوگیری از عدم اجرای با کیفیت نمایش و بروز هرگونه مشکل احتمالی در تالار وحدت، مرکز اصلی اجرای نمایش های فاخر در کشور، تا اطلاع ثانوی، اجرای نمایش فوق متوقف خواهد شد. بدیهی است، به زودی پس از رفع نواقص و تایید مراحل فنی دکور در بخش فنی تالار وحدت، این تالار پذیرای تماشاگران و هنردوستان خواهد بود.
بنیاد فرهنگی هنری رودکی از صبر و شکیبایی علاقه مندان به نمایش ...

سرخط اخبار