ستاره والیبال روسیه گفت: بازی کردن در لهستان به دلیل حضور تماشاگران پرشور همیشه برای تیم ها سخت است.

به گزارش خبرگزای فارس، ماکسیم میخائیلوف بدون شک یکی از بزرگترین ستاره های والیبال جهان است. این بازیکن روسی که با تیم ملی و تیم باشگاهی خود مدال های زیادی کسب کرده، حالا دلش برای والیبال تنگ شده است.
وی درمورد شیوع ویروس کرونا و تعطیلی رقابت های مختلف اظهار داشت: لیگ روسیه و مسابقات ملی تعطیل شد و من این روزها اوقات فراغت زیادی دارم که بیشتر آن را با خانواده ام می گذرانم. من والیبال را خیلی دوست دارم، اما متاسفانه این روزها هم تمرینات را از دست داده ام و هم مسابقات با حضور تماشاگران را؛ امیدوارم هرچه زودتر همه چیز به حالت عادی بازگردد.
ستاره والیبال روسیه که نخستین بار در سال 2012 توانست همراه با تیم زنیت به مدال طلای رقابت ها لیگ قهرمانان اروپا دست پیدا کند، درمورد نخستین مدال طلای باشگاهی اش، گفت: سال 2012 برای اولین بار توانستم قهرمانی اروپا را تجربه کنم. برای رسیدن به این عنوان ما در بازی فینال راهی لهستان شدیم؛ جایی که بازی کردن برای تیم ها واقعاً سخت است. هواداران لهستانی به شدت از تیم خود حمایت می کنند، اما ما توانستیم اسکرابلچاتوف که آن زمان یکی از بهترین تیم های اروپا بود را شکست دهیم و قهرمان شویم.
میخائیلوف پیروزی های زیادی در رده ملی و باشگاهی کسب کرده است. یکی از جذاب ترین بازی هایی که او در آن حضور داشت مربوط به دیدار نهایی با لوبه بود. در پایان آن مسابقات زنیت کازان قهرمان شد و ماکسیم عنوان ارزشمندترین بازیکن مسابقات را به خود اختصاص داد. وی در این خصوص خاطرنشان کرد: یکی از بهترین و سخت ترین روزهای من و زنیت کازان همان بازی بود. در آن بازی ما خیلی خوب نبودیم، اما دوست داشتیم که در فینال برنده باشیم، چون ...

عناوین مهم خبری