وزیر کشور: مردم فهیم، باشعور و متدین ایران در این مرحله نیز برای اینکه از اختیار خود استفاده کنند، تاثیرگذاری خود را به نهایت برسانند و به کسانی که ایران را امن و توسعه یافته نمی خواهند، پاسخ دهند، حتما حضور خوبی در انتخابات خواهند داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور پس از بازدید از محل ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در فرمانداری مرکز این حوزه انتخابیه (تهران) در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امروز آخرین روز ثبت نام بود، گفت: اعلام کردیم که از ساعت ۶ درهای همه مراکز ثبت نام بسته است و امیدواریم افرادی که داخل هستند تا ساعت ۱۲ ثبت نام کنند و فرایند ثبت نام تمام شود. البته ثبت نام میاندوره ای خبرگان ادامه دارد و تا 21 آذرماه انجام می شود.
وزیر کشور ضمن قدردانی از تمامی دست اندرکاران فرایند ثبت نام انتخابات اشاره کرد: نمایندگان شورای نگهبان، دستگاههای اجرایی، فرمانداران و بخشداران، کارکنان وزارت کشور، خبرنگاران و همکاران رسانه های مختلف از جمله صداسیما و همه کسانی که در این مرحله زحمت کشیدند و اطلاع رسانی کردند، تشکر می کنم.
دکتر رحمانی فضلی ابراز امیدواری کرد: کار با هماهنگی و وحدت و یکدلی در مراحل بعد نیز ادامه پیدا کند و امسال انتخاباتی باشکوه داشته باشیم.
وزیر کشور درخصوص آمار ثبت نام داوطلبان انتخابات گفت: تاکنون کمتر از ۱۴ هزار نفر ثبت نام کرده اند که نسبت به دور قبل که حدود ۱۲هزار نفر تا روز آخر بود، کمتر از ۲هزار نفر افزایش داشته است، البته هنوز تا قبل از ساعت ۱۲ امشب، روند ثبت نام افراد حاضر در محل ثبت نام، نهائی خواهد شد.
وی اشاره کرد: تاکنون ۲۷۲۲ نفر در استان تهران ثبت نام کرده اند.
وزیر کشور در پاسخ به سوال خبرنگاران درخصوص میزان استقبال مردم از انتخابات سال جاری، گفت: وقتی میگوییم مردم، در مورد ۸۰ میلیون نفر جمعیت ایران، صحبت می ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار