رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: اینترنت به زودی وصل می شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا؛ «محمود واعظی»، رئیس دفتر رئیس جمهور، در حاشیه جلسه امروز هیئت وزیران در پاسخ به سوال خبرنگار برنا درباره اینکه قطع دسترسی به اینترنت به تشخیص کدام نهاد بوده است، اظهار کرد: در شورای امنیت کشور تصمیمات مشخصی برای امنیت کشور اتخاذ شده و در جایی هم مجبور شدند، تصمیم قطع دسترسی به اینترنت را بگیرند.
او درباره زمان وصل شدن اینترنت گفت: انشاالله اگر آرامش همین گونه باشد انشاالله در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می شود.
او در خصوص شبکه ملی اطلاعات گفت: به نظر من فرصت بسیار خوبی بود که نشان داد این شبکه ملی اطلاعات کار می کند. شاهد بودیم که خیلی از بخش های مختلف کار کردند. اما باید برای مردم بیشتر توضیح داد که اگر می خواهید در یکی از سایت های داخلی بروید از گوگل نمی توانید اما با موتور جستجوگر داخلی می توانید. به نظر من عملکرد شبکه ملی اطلاعات خوب بوده است.
رئیس دفتر رئیس جمهور در پاسخ به پرسشی درباره علت درگیری میان روحانی و رحیم پور ازغدی در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: من در جلسه نبودم .
وی ادامه داد: پس از واریز مبلغ مذکور برای گروه سوم در روز شنبه، کسانی که این کمک معیشتی را دریافت نکرده و خود را مستحق دریافت آن می دانند، باید در سامانه ای که از سوی وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی تعیین شده ، ثبت نام کنند تا بعد از بررسی، به فهرست دریافت کنندگان اضافه شوند.
رئیس دفتر رئیس جمهور، کارگران، خانم های سرپرست خانوار، مستمری بگیران کمیته امداد و سازمان بهزیستی، کارمندان و ساکنان مناطق محروم و روستاها را از جمله دریافت کنندگان این کمکها ذکر کرد اما در عین حال تاکید نمود که این فهرست را ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار