برترین استریمر های دنیا فقط جهت کسب رضایت دنبال کنندگان بازی نمی کنند، بلکه از این طریق درآمد هم کسب می کنند. یکی از پنج یوتیوب استریمر برتر جهان به نام فلیکس جلبرگ با لقب PewDiePie حدود ۹۱ میلیون نفر دنبال کننده دارد و ۱۲۰ میلیون دلار از این طریق درآمد کسب کرده است. درحقیقت دو کانال از پنج کانال برتر یوتیوب را کانال های استریمر تشکیل می دهد. استریم بازی ویدئویی در یوتیوب یکی از علایق روبه رشد با سرعت زیاد است.
فرا تفریح چند میلیون نفری را بازی نگیرید سیدمهدی موسوی تبار:  مجموع بازیکنان ایرانی از رقم ۲۸میلیون در سال ۱۳۹۶ به ۳۲میلیون نفر در سال ۱۳۹۸ افزایش پیدا کرده است. به عبارتی از جمعیت ۸۳ میلیونی ایران در سال ۱۳۹۸، ۳۲ میلیون نفر بازی می کنند. از مجموع ۳۲ میلیون بازیکن، ۴۹ درصدشان جزء کسانی هستند که هر روز بازی می کنند و ۶۵ درصد آنها بازیکن آنلاین هستند.
مهم نیست ما چقدر وقت برای بازی های رایانه ای صرف می کنیم، این اهمیت دارد که اطراف مان چقدر پر شده از بازی ها و گیمرهایی که تمام زندگی و خواب و خوراک شان را برای بازی گذاشته اند و به معنی واقعی کلمه هیچ کار دیگری نمی کنند. برخی کارشناسان معتقدند بازی های کامپیوتری یکی از استعاره های دقیق زندگی معاصر است که بسیار خوب موجودیت ما را توصیف و شیوه کارکرد «خویشتن» بشر را در جهان معاصر بیان می کنند. ما می توانیم روی نمایشگرها هویت هایی دیگر از خود واقعی مان را ابراز کنیم؛ هویت هایی که هیچ گاه امکان رسیدن به آنها در جهان واقع برایمان وجود ندارد، هویت هایی که به مرور زمان تغییر می کنند و شاید نسبتی با جغرافیای زندگی مان هم نداشته باشد.
اگر متولد دهه پنجاه و شصت باشید، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار