نپذیرفتن FATF خودتحریمی است | دولت موافق حضور زنان در ورزشگاه ها است

دیارمیرزا چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۱
سخنگوی دولت در مورد کارت های سوخت گفت: گام بعدی کاهش سهمیه بنزین بدون کارت سوخت است، که الان ۳۰ لیتر است و بعدا ۱۵ لیتر می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایسنا، علی ربیعی در حاشیه جلسه هیات دولت در نشست خبری این هفته خود با اشاره به جلسه سران قوا، اظهار کرد: نشست اخیر سران قوا مفید و مناسب بود.
نشست اخیر سران قوا مفید و مناسب بود
وی ادامه داد: در این جلسه اوضاع اقتصادی کشور و برنامه های سه قوه برای بهبود شرایط فعلی یکی از محورهای مهم این نشست بود. از دیگر محورهای نشست اخیر، بررسی در خصوص مسائل منطقه ای، بین المللی، آخرین وضعیت برجام و گام سوم ایران بود. همچنین بر مبارزه علنی و شفاف با فساد و رفتاری پیشگیرانه در این خصوص تاکید شد. همکاری بیشتر دستگاه های نظارتی با مدیران هم مورد بحث قرار گرفت.
سخنگوی دولت اظهار کرد: آیین نامه استخدام دهیاری ها و امور مالی شورای های اسلامی در دولت تصویب شد. تصمیم امروز ما درباره دهیاری ها شصت هزار نفر را در برمی گیرد. گزارش خوبی در دولت درباره پنبه داشتیم. سال ۹۲، سی هزار تن پنبه کشت شده است و در سال ۹۶ این رقم به ۹۵ هزار تن رسیده است و سال ۹۸ این رقم بیشتر خواهد شد. در تولید کرم و پیله ابریشم از سیصد تن به ۱۴۰۰ تن رسیده ایم. در تولیدات کشاورزی به سمت مقرون به صرفه شدن تولیدات پیش می رویم.
هیچ کدام از مطالبات جامعه به نفع دیگری قابل حذف نیست
دولت تمهیداتی می اندیشد تا مردم گزینه های زیادی برای انتخاب پیش رو داشته باشند
وی در پاسخ به پرسشی درباره پاسخ دولت به مطالبات زنان برای ورود به ورزشگاه ها و مطالبات اجتماعی آنها، اظهار کرد: جامعه هم مطالبات اقتصادی، سیاسی و اجتماعی دارد و هیچ کدام از این مطالبات به نفع دیگری قابل حذف نیست. دولت تمهیداتی می اندیشد تا انتخابات با مشارکت حداکثری ...

سرخط اخبار