ابراهیم احمدی: عصر و شب پنجشنبه ۲۳ آبان سراسر اوز در شور وشعف جشن مردمی ارتقا بود. این جشن که از ساعت ۱۶ با رژه اسب سواران با همراهی سازو نقاره محلی توسط عادل جعفر پور و مردم همراه بود و پس ازپیوستن به تجمع کنندگان در میدان امام شافعی که با نوای محمد شریف اناخی به خوشحالی می پرداختند و در ادامه با حرکت به سمت زمین چمن و اجرای برنامه های متعدد و پذیرایی شام از میهمانان در ساعت ۲۴ به پایان رسید.
زمین چمن ورزشگاه شهدای اوز در ۲۳ آبان مملو از مردم و مسئولین استان های فارس و هرمزگان و میهمانانی از همشهریان خارج از کشور، تهران، شیراز، بندر عباس، شهرستان های لارستان، خنج، گراش، لامرد، مهر، بستک و اوز و بخش ها و روستاهای تابعه بود.
برنامه های جشن ارتقا حاصل تلاش ستاد نکو داشت ارتقا و همکاری موثر ۲ ماهه جمعی ۲۰۰ نفره در کمیته های مالی، تدارکات، انتظامات، تشریفات و اطلاع رسانی، انجمن موسیقی، نیروهای بسیج و انتظامی و سایر گروه های مردم نهاد بود.
بخشی از برنامه ها شامل قرائت قرآن، سرود جمهوری اسلامی، رونمایی نمادین از تابلو فرمانداری توسط خانواده شهید احمد پور با همراهی سازه و نقاره محلی توسط محمد شریف اناخی، اجرای موسیقی توسط اعضای انجمن موسیقی اوز شامل: احمد هرمی،مهرداد پیشداد و همراهان، میرهاشم ریاحی، الیاس اناخی، پرنگ، سلمان غفوری، فرهاد ابراهیم پور، گروه آئین به سرپرستی مسعود فضلی بود. اجرای سرود محلی توسط بانوان اوز و سرود ایران با سرپرستی مهرداد پیشداد و همراهی شرکت کنندگان بحش دیگری از مراسم شاد بود که با نورافشانی همراه شد.
قرائت پیام شیخ عبدالعزیز امام جمعه اوز و خوش آمد گویی شورای شهر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار