مدیرکل راهداری کرمانشاه:

بیش از ۳۰۰۰ محور روستایی کرمانشاه درگیر بارش برف بوده است

لوگوی خبرگزاری مهر خبرگزاری مهر . پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۴:۴
کرمانشاه- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: سه هزار و ۷۹ محور روستایی در استان کرمانشاه طی ۲۴ ساعت گذشته درگیر بارش برف بوده است.

به گزارش خبرگزاری مهر ، فریبرز کرمی اظهار کرد: با وجود بارش برف و باران در تمام محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه هیچ گونه انسدادی در این مسیرها نبوده و مردم می توانند تردد کنند.
وی با اشاره به آماده باش نیروهای راهدار و مستقر در راهدارخانه های سطح استان کرمانشاه افزود: از روز گذشته تاکنون ۲۶۱ راهدار درگیر برف روبی هستند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه با اشاره به درگیری ۱۶۲ دستگاه از ماشین آلات راهداری تصریح کرد: حدود سه هزار کیلومتر باند برف روبی و ۲ هزار و ۱۷ تن شن و نمک مصرف شده است.
وی ادامه داد: کمک رسانی به ۱۷۵ خودرو در بارش های شب گذشته انجام شده و سه هزار و ۷۹ محور روستایی درگیر بارش برف بوده است، نیروهای درگیر در محورهای روستایی ۲۲ نفر و ماشین آلات درگیر ۱۵ دستگاه بوده است.
کرمی با اشاره به لزوم جلوگیری از یخ زدگی جاده ها تصریح کرد: از ابتدای صبح امروز نیروهای راهداری مشغول نمک پاشی محورهای مواصلاتی بوده و شهروندان برای اطلاع از آخرین وضعیت راه های استان کرمانشاه می توانند با تلفن گویای ۱۴۱ مرکز مدیریت راه ها و حمل و نقل استان کرمانشاه تماس برقرار کنند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار