گرگان - ایرنا - تقدیر سازمان قضایی نیروهای مسلح گلستان از ۱۲ نیروی شاخص،پاسخ آموزش و پرورش استان به نیروهای نهضت سوادآموزی، بهره برداری از ۱۲ پروژه شهرداری گرگان و وعده اداره کل اوقاف و امورخیریه برای پذیرفتن محکومان مجازات جایگزین حبس از جمله خبرهای کوتاه امروز دوشنبه گلستان است.

استاندار گلستان با بیان اینکه هر تهدیدی را می توان فرصت تلقی کرد گفت: اگر چه شیوع ویروس کرونا مشکلاتی را برای زندگی فراهم کرده اما فرصتی مغتنم برای ایجاد شهر هوشمند و خدمت رسانی با استفاده از سامانه ها و بدون حضور مردم در شهرداری و دستگاه های اجرایی است.
هادی حق شناس در آیین بهره برداری از ۱۲ پروژه شهرداری گرگان به مناسبت آغاز امامت حضرت ولیعصر(عج) اظهار داشت: همه دستگاه های اجرایی در کنار شهرداری گرگان و دیگر شهرداری های استان باید تلاش کنند از هر فرصتی برای ارایه خدمات بدون حضور مردم استفاده شود.
وی با اشاره به کمک دولت به شهرداری ها ادامه داد: ۶۰ درصد از بودجه ۱۰ هزار میلیارد ریالی ۳۴ شهرداری استان به شهرداری گرگان تعلق دارد.
به گفته وی دولت پارسال بیش از ۳ هزار میلیارد ریال به شهرداری های استان کمک کرد.
**
سازمان قضایی نیروهای مسلح استان گلستان از ۱۲ نیروی شاخص نظم و امنیت انتظامی این استان تقدیر کرد.
در این مراسم از سروان حسن خداوردی در معاونت بازرسی، سروان مسعود بذرافشان در اداره عقیدتی سیاسی، سروان مرتضی مقدسی در معاونت حفاظت اطلاعات، سروان محسن نیکزاد از فرماندهی مرزبانی استان، سروان صادق بامیری پلیس راهنمایی و رانندگی استان، ستواندوم حسن قلیچ لی جمعی ستاد فرماندهی انتظامی، استوار حسین افراشته از انتظامی گنبدکاووس، استوار یکم رضا مهدوی جمعی انتظامی گرگان، ستواندوم مظاهر مکتبی از یگان انتظامی و همچنین ابراهیم پاسندی، فداحسین دهباشی و مقداد یعقوب پور به عنوان کارکنان قضایی ناجا مستقر در نیروهای مسلح گلستان قدردانی شد.
**
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان در پاسخ به مراجعه تعدادی از نیروهای نهضت سوادآموزی و مربیان مهدکودک ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار