افشین پیروانی مدیر اجرایی پرسپولیس در گفتگو با برنامه فوتبال برتر گفت : داوران برای اینکه اثبات کنند که به نفع پرسپولیس نمی گیرند ، با تیم ما بد رفتاری می کنند . ما حرف هایمان را داخل زمین می زنیم .
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
«افشین پیروانی» مدیر اجرایی ( سرپرست )پرسپولیسدوشنبه شب در گفت و گویی تلویزیونی با برنامه فوتبال برتر در خصوص اعتراضهای باشگاه پرسپولیس به داوریهای لیگ برتر، اظهار داشت:
ما نسبت به اخراج «کمال کامیابی نیا» در دیدار هفته اول اعتراض کردیم و فکر می کردیم که مانند لیگ قهرمانان به اعتراض های درست ترتیب اثر میدهند. بعد از اعتراض به ما اعلام کردند که اعتراض ما درست است اما نمیتوانیم تصمیم داور را برگردانیم. ما به دنبال احقاق حق بودیم اما متاسفانه جواب خوبی دریافت نکردیم.
وی افزود:
نحوه برخورد داوران با کادرفنی تیمپرسپولیسخوب نیست. ما یک نیمکت حرفه ای و اخلاقی داریم و کمتر از دیگر تیم ها اعتراض می کنیم اما ببینید داور بازی چه تصمیماتی گرفته که «یحیی گلمحمدی» به آن شکل اعتراض خود را نشان داده است. ما به اخراج سرمربی تیم خود هم اعتراض داریم. بسیاری از خطاهایی که داور در نیمه دوم بازی با صنعت نفت آبادان گرفت، درست نبود.
افشین پیروانی افزود:
ما قهرمان چهار دورهلیگ برترو فینالیست آسیا هستیم و هواداران ما از تیم توقع برد دارند. همه می خواهند بیایند و ثابت کنند که داوری ها به نفع پرسپولیس نیست. به نظر من نحوه برخورد داوران با تیم ما باید متین تر باشد. ما چیزی جز احقاق حق نداریم و اگر اعتراضی می کنیم دنبال حقمان هستیم.
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در مورد وضعیت «مهدی مهدی خانی» بازیکن جدید سرخپوشان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار