انتخاب عجیب یحیی در صورت خروج گلزن بازی های بزرگ

پرسپولیس عبدی را قرض می‌دهد، رمضانی را نگه می‌دارد!

لوگوی تابناک تابناک . سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ساعت ۱۴:۳۲
در حالیکه عبدی در نیمه نهایی و فینال لیگ قهرمانان آسیا و همچنین دربی مقابل استقلال گلزنی کرده است، اما باز هم کادرفنی سرخپوشان روی او به عنوان مرد فیکس حساب نکرده و مهدی عبدی هم خواهان بازی در دقایق بیشتری است.

احتمال دارد تا پایان فصل ۲ ستاره تیم فوتبال پرسپولیس از این تیم جدا شوند اما نام یکی از این دو بازیکن باعث تعجب خواهد شد.
به گزارش تابناک ورزشی، فصل نقل و انتقالات زمستانی آغاز شده و تیم ها به دنبال جذب نفرات جدید هستند تا با قدرت فصل را به پایان برسانند اما پرسپولیس که در خط حمله به شدت کمبود را حس می کند احتمالا مهره روزهای سختش را به طور قرضی به تیم دیگری می دهد!
در حالیکه عبدی در نیمه نهایی و فینال لیگ قهرمانان آسیا و همچنین دربی مقابل استقلال گلزنی کرده است، اما باز هم کادرفنی سرخپوشان روی او به عنوان مرد فیکس حساب نکرده و مهدی عبدی هم خواهان بازی در دقایق بیشتری است. این انتقال احتمالی در حالی است که بسیاری از هواداران و کارشناسان خواهان خروج آرمان رمضانی و حتی مهدیخانی از لیست سرخ ها هستند چرا که عملکرد آنها نزدیک به صفر بوده است.
پرسپولیسی ها تاکنون مهدی ترابی را جذب کرده اند و به دنبال ۳ بازیکن دیگر نیز هستند. همچنین احتمال دارد تا پایان فصل ۲ ستاره از این تیم جدا شوند. مهدی عبدی که در این فصل بازی های خوبی به نمایش گذاشته است از تیم های دیگر پیشنهاد دارد و شاید به صورت قرضی جدا شود. او جوان است و برای کسب تجربه بیشتر شاید راهی تیم های دیگری شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار
پنبه زن
پنبه زن
لوگوی شبکه خبر شبکه خبر .