رییس قوه قضاییه در تماس های تلفنی جداگانه با وزیر کشور، رییس سازمان صدا و سیما و استاندار کردستان، صحبت کرد و به ارائه نکاتی در خصوص طرح فاصله گذاری اجتماعی، آگاهی بخشی مفید و موثر رسانه ای و تامین امنیت شهروندان پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، در عصر دهمین روز فروردین ۱۳۹۹، حجت الاسلام والمسلمین رییسی طی تماس تلفنی با وزیر کشور از اقدامات موثر این وزارتخانه در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تمجید کرد و گفت: با توجه به توصیه کارشناسان و مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و گزارش هایی که به بنده رسیده است، مدیریت وزارت کشور توانسته است اقدامات موثری را در زمینه اجرای این طرح به عمل آورد.
رییس قوه قضاییه از دست اندرکاران کمیته امنیتی، اجتماعی و سیاسی به جهت اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و اجرای مطلوب طرح های مقابله با بیماری کووید -۱۹ تقدیر کرد و گفت: امیدوارم با سیاست های در پیش گرفته شده و همراهی شهروندان بتوانیم به زودی بر این ویروس وارداتی غلبه کنیم و سلامت را دوباره به جامعه ایران برگردانیم.
نکته دیگری که در تماس تلفنی رییسی با رحمانی فضلی مورد تاکید قرار گرفت، حوزه امنیت شهروندان در طول تعطیلات نوروز بود.
رییسی ضمن تمجید از تمهیدات اندیشیده شده در شوراهای تامین استانی، اظهار کرد: نظر به گزارش های ارائه شده، اقدامات خوبی در حوزه تامین امنیت شهروندان انجام شده و باید به دلیل تصمیم های اتخاذشده برای مقابله با جرایم سازمان یافته و تامین امنیت شهروندان در این شرایط خاص در شوراهای تامین استان ها تقدیر کرد.
رییس قوه قضاییه در ادامه تماس های تلفنی عصر یکشنبه خود، با علی عسکری رییس سازمان صدا و سیما گفت وگو کرد.
در این تماس تلفنی رییسی ضمن تقدیر از تلاش ها و اقدامات موثر سازمان صدا و سیما در حوزه اطلاع رسانی، اقناع افکار عمومی در طرح فاصله گذاری اجتماعی، آگاهی بخشی در مورد به حداقل رساندن رفت و آمدهای غیرضرور و ساخت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری