مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از فعالیت راهداران در سه جبهه برای مقابله در برابر سیل، کولاک و طوفان شن در اقصی نقاط کشور خبر داد.
به گزارش مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد رودباری با اشاره به اقدامات راهداران در سه جبهه کولاک، طوفان شن و سیل در نقاط مختلف کشور اظهار داشت: از عصر روز سه شنبه محورهای کرج-چالوس و هراز بر اساس پیش بینی های هواشناسی و با پیشنهاد سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای به پلیس راه راهور ناجا بسته شده است.
وی افزود: محور هراز با کولاک شدید درگیر است و تاکنون حدود ۱۹ ریزش بهمن در محور کرج-چالوس رخ داده است و بنا به دلیل همین تصمیم مشکلی برای هموطنان رقم نخورد.
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای با اشاره به انسداد در آزادراه زنجان-قزوین بیان داشت: در محدوده ۲۰ کیلومتری از رفت و برگشت آزادراه زنجان-قزوین برف و کولاک بسیار شدید وجود داشت که باعث اختلال در دید افقی شده بود از بعد از ظهر چهارشنبه برای تردد مردم بازگشایی شد.
رودباری به وضعیت راه های لرستان اشاره کرد و گفت: از عصر دوشنبه ترافیک محلی در محور خرم آباد-پل دختر نیز ممنوع شد. محور پلدختر-کوهدشت نیز به علت آب گرفتگی و محور الیگودرز به شول آباد به دلیل ایمنی به همراه قسمتی از محور خرم آباد-الشتر به دلیل آب گرفتگی مسدود هستند. البته تردد از جاده عبوری داخل روستا امکان پذیر به جای محور خرم آباد-الشتر امکان پذیر است.
وی ادامه داد: محور حمیل-ایلام به علت ریزش کوه، محور انار به یزد به دلیل طوفان شن و محور اندیکا به تاراز به علت بالا آمدن آب رودخانه فعلاً ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار