پرویز فتاح در بازدید از پروژه پلاسکو گفت: تا سه ماه دیگر احداث ساختمان پلاسکو به پایان می رسد و کسبه از اردیبهشت ماه می توانند در ساختمان مستقر شوند.

به گزارش برنا؛ پرویز فتاح،  رئیس بنیاد مستضعفان طی بازدید از پروژه پلاسکو در جمع خبرنگاران گفت: پروژه احداث ساختمان پلاسکو تا سه ماه دیگر به پایان می رسد و اردیبهشت ماه 1400، کسبه در واحدها مستقر می شوند.
او با اشاره به نزدیک شدن به چهارمین سالگرد سانحه پلاسکو، افزود: امروز فرصت مناسبی پیش آمد تا همراه هیاتی از شهرداری و برخی از کسبه بازدیدی از روند ساخت پلاسکو داشته باشیم.
رییس بنیاد مستضعفان با اشاره به پیشرفت فیزیکی این ساختمان تصریح کرد: این ساختمان جدید در حال حاضر 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
 فتاح ادامه داد: ساخت پلاسکوی جدید تا پایان سال 99 به اتمام می رسد و از اردیبهشت ماه کسبه می توانند مستقر شوند چراکه ما به دنبال این هستیم که با رعایت تمام استانداردها پلاسکوی جدید را احداث کنیم و در اختیار کسبه قرار دهیم.
او افزود: البته در این مدت به دلیل شیوع ویروس کرونا و تورم قابل توجه، با محدودیت هایی در احداث ساختمان جدید پلاسکو مواجه بودیم اما این ها مانعی برای ادامه ساخت و سازها نشد و اجازه ندادیم کار ساخت متوقف بماند.
 رییس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه تمام استانداردها رعایت شده، گفت: تمام ضوابط شهرداری، نظام مهندسی و سازمان میراث در ساخت پلاسکو رعایت شده است.
فتاح ادامه داد: شهرداری همواره در این پروژه با بنیاد همکاری کرده و هیچ گاه مانع از احداث ساختمان پلاسکو نشد.
او با بیان اینکه پروانه ساختمان پلاسکو  صادر شده است، اظهار کرد: شهرداری حقوقی داشته که ما موظف به پرداخت آن هستیم.
فتاح درباره جبران پارکینگ ساختمان پلاسکو گفت: ساختمان قبلی دارای پارکینگ نبوده و قرار بر این است که برای ساختمان جدید از پارکینگ رو ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار