به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سختگیری ها برای حفظ سلامت مردم، بیشتر می شه ... رئیس جمهور در نشست هیئت دولت، موفقیت هر طرحی رو نیازمند کمک و یاری مردم دونست و گفت: مردم برای اجرای این سختگیری ها، آمادگی داشته باشند.
رئیس جمهور با بیان اینکه مبارزه با کرونا، همزمان با تأمین نیاز های ضروری مردم، از اقدامات اساسیء دولته، اضافه کرد: همهء بخش ها درحال تلاش برای تأمین این نیاز ها هستن و ارز خریدء دارو و مواد شوینده هم بدون استثنا، تأمین می شه.
سخنگوی دولت هم در حاشیه نشست دولت، جزئیات مصوبات نشست رو اینطور تشریح کرد. **
وزیر کشور هم گفت: ورود به شهر ها برای مسافران، محدودتر می شه.
وزیر بهداشت گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی برای جلوگیری از شروع موج دوم بیماری کروناست و مخاطب این طرح هم گروهی از مردمه که در خانه نمی نشیند.
سخنگوی وزارت بهداشت شمار جان باختگان کرونا در کشور تا ظهر امروز رو ۲۰۷۷ نفر اعلام کرد ... دکتر جهانپور گفت آزمایش کرونای ۲۷ هزار و ۱۷ نفر در کشور مثبت بوده ... خوشبختانه از این تعداد مبتلا ۹۶۲۵ نفر بهبود یافتن.
هشدار سازمان هواشناسی درباره تشدید بارش ها و احتمال سیل در غرب و بخش هایی از جنوب کشور ... سازمان هواشناسی با پیش بینی ورود سامانه بارشی جدید از آخر هفته اعلام کرد این سامانه پرقدرت که تا اواسط هفته آینده میهمان آسمان کشوره، بیشتر استان ها رو فرا می گیره ... امروز هم نیمه شمالی و نیمه شرقی برفی و بارونی بود ... بارش برف بخش هایی از شرق رو سفید پوش کرد ... سیل چند روز پیش در بخش هایی از استان های جنوبی خسارت هایی به بار آورد ... خدمات رسانی در این مناطق با حضور نیرو های امداد و خدمات رسان به سرعت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار