رئیس سازمان صداوسیما گفت: بر این اساس دولت موظف به بالا بردن قیمت بنزین بود و در دو سال گذشته چند بار تصمیم به عملی کردن این قانون گرفت.

به گزارش مشرق،  رئیس رسانه ملی در هشتمین همایش منشور رسانه ضمن تبیین فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب از همراهی کامل رسانه ملی با دولت در اطلاع رسانی از تغییر قیمت بنزین و راهبردهای صداوسیما در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی برای ترغیب مردم به شرکت در انتخابات و حفظ بی طرفی تمام بخش های رسانه ملی در این رویداد ملی سخن گفت.
بنا بر این گزارش، علی عسکری در این همایش که با عنوان «گام دوم انقلاب و رسانه ملی» برگزار شد، بر ضرورت شناخت ترسیم کننده منشور گام دوم انقلاب تاکید کرد و با ذکر ویژگی های رهبر معظم انقلاب از ایشان به عنوان فردی آشنا به تاریخ ایران و جهان در ادوار مختلف یاد کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب در مسیر امام راحل(ره) همگام با ایشان برای تحقق انقلاب اسلامی و بنیان گذاری جمهوری اسلامی فداکاری کردند و با ادبیاتی راهگشا منشوری ناب، متنوع و عمیق ارائه نمودند.
وی افزود: ایشان ملت ایران را ملتی شایسته تمدن سازی بزرگ دانسته اند و بیانیه گام دوم را با اشراف به تحولات منطقه و جهان، برای تحقق این امر نگاشتند.
رئیس رسانه ملی از بیانیه گام دوم به عنوان منشوری ملی یاد کرد و گفت: چشم امید رهبر معظم انقلاب به جوانان است، جوانانی که در همه عرصه ها در کشور تلاش می کنند.
علی عسکری در ادامه با اشاره به تحلیل رهبر معظم انقلاب از دوران حکومت قاجار و پهلوی در این بیانیه از عقب ماندگی ۳۰۰ساله ملت ایران یاد کرد و از فراز دیگری از این بیانیه که به دستاوردهای نظام، پس از انقلاب اسلامی پرداخته است سخن گفت و افزود: پس از چهل سال که از انقلاب اسلامی گذشته با وجود تلاش های فراوان هنوز آثار این عقب ماندگی باقی مانده است و بنا به فرمایش ...

سرخط اخبار