خیرین در شیراز خانه امید می‌سازند

لوگوی ایسنا ایسنا . سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ساعت ۱۲:۲۰
ایسنا/فارس نایب رئیس مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ شیراز گفت: با هدایت مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز و به همت نیک اندیش شیرازی حاج حسین جوکار، خانه سلامت، امید و زندگی برای رفاه حال معتادین ساخته می شود.

علی نویدگویی سه شنبه ۳۰ دی به خبرنگاران گفت: مراحل اجرایی احداث ساختمان خانه سلامت، امید و زندگی به متراژ ۱۳۷ متر مربع واقع در خیابان گلکوب (کارگر) آغاز شد.
او آورده خیر در این پروژه را ۴۱۱ میلیون تومان اعلام و اضافه کرد: شهرداری منطقه دو شیراز نسبت به در اختیار گذاشتن عرصه برای این مکان اقدام کرده است. البته این مرکز پس از احداث برای تحقق اهداف مد نظر در اختیار شهرداری قرار می گیرد.
نایب رئیس مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ شیراز، مشارکت خیرین در زمینه برآوردن نیازهای اجتماعی را ارزشمند توصیف و اضافه کرد: امسال کمک های ارزشمند خیرین از آغاز بیماری کرونا تا به امروز در حوزه سلامت و تأمین مایحتاج عمومی بسیار شایسته بوده است.
نویدگویی افزود: این اقدامات خداپسندانه شامل تهیه ماسک، محلول ضد عفونی، کالاهای منزل، البسه، ارزاق، کارت هدیه بوده و ارزش آنها بیش از ۱۷ میلیارد ریال برآورد شده است.
نایب رئیس مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز خاطرنشان کرد: این کمک ها به دست گروه های هدف در محله های جنوب شهر اعم از بافت تاریخی، سنگ سیاه، کتس بس، حجت آباد، شهرک سامان، شهرک سعدی رسانده شده و در بخش دیگر به نهادهای دولتی و غیر دولتی خانواده های زندانیان و کودکان کار ارائه شده است.
انتهای پیام

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار