مدیر پروژه خودروی رانا پلاس گفت: تمامی قطعات رانا پلاس تولید داخل و تاکنون بیش از دو هزار دستگاه از این خودرو تولید و از مهر امسال تحویل مشتریان خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
قاضوی، با بیان اینکه طبق برنامه تولید، با ظرفیت روزانه ۵۰ دستگاه، سالانه ۱۵ هزار دستگاه از این محصول تولید خواهد شد، بیان کرد: پیش بینی می شود تا انتهای سال ۱۳ هزار دستگاه از این خودرو تولید شود.
وی با اشاره به تغییرات خودروی رانا پلاس در مقایسه با خودروی مبنا، عنوان کرد: عمده تغییرات صورت گرفته در این خودرو مربوط به تزئینات داخلی است.
در این محصول، گرین(دانه بندی) روی داشبورد(طرح دو گرین) و پنل جلو داشبورد تغییر یافته و کنسول میانی خودرو به صورت یکپارچه با طرح جدید ارایه خواهد شد، کلید های شیشه بالابر جلو و عقب جدید، کلید تنظیمات آئینه ها و آئینه برقی، مجموعه دسته دنده و راهنما و برف پاک کن نیز با طرح جدید است.
مدیر پروژه خودروی رانا پلاس افزود: جلو آمپر این خودرو دیجیتال که قابلیت افزودن لوگوی سیستم های جدید مانند سیستم پایداری(ESC)، سیستم تنظیم باد تایر ها(TPMS) و سیستم فرمان برقی (ESP) و... را دارا است.
قاضوی با بیان اینکه سیستم کروز کنترل بر روی این خودرو نصب شده، تصریح کرد: غربیلک فرمان این خودرو هم دارای کلید های کنترل رادیو پخش و هم کروز کنترل است.
همچنین برای جلوگیری از صدای بیشتر، در موتور عایق صداگیر نصب و موکت صندوق عقب و قالپاق دارای طرح جدید است.
وی با تاکید بر اینکه این پروژه در راستای ارتقای کیفیت محصول و جلب رضایت مشتریان تعریف و اجرا شده، اظهار کرد: براساس نظر مشتریان، در خودروی رانا پلاس هم سیستم صوتی و هم بلندگو های داخل خودرو را تقویت کردیم.
مدیر پروژه خودروی رانا پلاس با اشاره به اینکه آئینه های این خودرو جدید، راهنمادار و هم رنگ بدنه است، اظهار کرد: قطعات ...

سرخط اخبار