ساعاتی بعد از حمله با سلاح سرد در شهر «نیس» فرانسه و کشته شدن دست کم سه نفر، پلیس این کشور به ضربه گلوله، یک فرد مسلح به چاقو را در شهر «آوینیون» کشت.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
درست بیش از دو ساعت از حمله با چاقو در نزدیکی کلیسای «نوتردام» در شهر «نیس» جنوب فرانسه، رسانه های محلی از شلیک نیروهای پلیس به یک فرد دیگر مسلح به چاقو که در شهر «آوینیون» واقع در جنوب شرقی فرانسه و کشته شدن وی خبر دادند.
شبکه روسی «راشاتودی» در این خصوص گزارش کرد، فردی مسلح به چاقو ظاهراً به گروهی از افسران پلیس که در حال گشت زنی در خیابان های آوینیون واقع در جنوب شرقی فرانسه بودند، حمله برده است و افسران نیز به سمت وی شلیک کرده و او را کشتند.
آنطور که رسانه های محلی فرانسه گزارش کرده اند، حادثه فوق در ساعت ۱۱:۱۵ به وقت محلی (۱۳:۴۵ به وقت تهران) به وقوع پیوسته است.
به دنبال وقوع این حادثه، تحقیقات در خصوص حادثه آوینیون آغاز شده است و همزمان تیم مبارزه با تروریسم فرانسه نیز تحقیقات درباره حادثه صبح امروز در شهر نیس را آغاز کرده است.
وبگاه «یوروپ وان» فرانسه پیش از این گزارش کرد که ساعت ۰۹:۰۰ صبح امروز به وقت محلی، مردی مسلح به چاقو در نزدیکی کلیسای «نوتردام» شهر نیس به چندین نفر حمله کرد که در نتیجه آن دست کم سه نفر جان خود را از دست دادند و چندین نفر دیگر زخمی شدند. عامل حمله نیس نیز مورد اصابت گلوله پلیس قرار گرفت و به بیمارستان منتقل شد.
منبع: فارس
لینک کوتاه کپی لینک

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار