سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی پس از موافقت هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با درخواست وزیر بهداشت مبنی بر تعطیلی دوهفته ای مجلس خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
اسدالله عباسی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی برای کنترل ویروس کرونا از هیچ تلاشی دریغ نمی کند، اظهار کرد: تمام ارگان های کشور و قوای سه گانه از همه توان و امکانات خود برای شکست و کنترل کرونا استفاده کرده و در همه جوانب به توصیه های وزارت بهداشت توجه می کنند تا بتوانیم هرچه سریع تر کرونا را شکست دهیم.
وی با اشاره به نامه وزیر بهداشت به رئیس مجلس شورای اسلامی در خصوص لغو جلسات مجلس گفت: عصر دیروز وزیر بهداشت نامه ای را به رئیس مجلس شورای اسلامی زدند و در آن درخواست کردند که با توجه به شرایط کشور جلسات مجلس تا دو هفته به تعویق بیفتد.
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از موافقت مجلس با درخواست وزیر بهداشت خبر داد و افزود: بعد از دریافت این نامه رئیس مجلس هماهنگی های لازم را انجام داده و چون این تصمیم ملی و در راستای کنترل کرونا بوده است هیئت رئیسه مجلس در راستای همراهی با وزارت بهداشت با لغو جلسات دوهفته ای موافقت کرد.
عباسی با اذعان به اینکه در تلاشیم تا جلسات مجلس شورای اسلامی را به صورت دیجیتال و دوسویه برگزار کنیم، تصریح کرد: برگزاری جلسات به صورت دیجیتال دوسویه دارای پیچیدگی های نرم افزاری است ولی تاکنون دومرتبه جلسات مجلس به شکل دیجیتال دوسویه و به صورت آموزشی برگزارشده و در تلاشیم تا اگر ایرادات رفع شود تا زمان برگشتن کشور به شرایط عادی جلسات را به این شکل برگزار کنیم.
دعوای مهناز افشار و محسن تنابنده جدی شد + عکس عکس با حجاب گلشیفته فراهانی شبنم قلی خانی در کنار برادرش + عکس سانسور «پایتخت 6» دادِ ارسطو را هم درآورد! +عکس باورنکردنی ترین ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار