آبی ها و این همه شایعه نقل وانتقالاتی

آی اسپورت پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۴

آی اسپورت - درباره نقل وانتقالات باشگاه استقلال شایعات و شنیده هایی وجود دارد. بر این اساس بازیکنانی که جدایی شان قطعی شده تا حدود زیادی مشخص است.گفته می شود که باشگاه برای تمدید قرارداد 2 بازیکن پا به سن گذاشته تیم برنامه ای ندارد و با پایان یافتن قرارداد 3 ساله در آخر فصل قرار نیست برای فصل بعد هم در استقلال بمانند. از سوی دیگرموضوع جدایی طارق همام، گادوین منشا هم مطرح است.
روزبه چشمی، ایسما گونکالوس، فرشاد محمدی مهر، میثم تیموری، امید نورافکن، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی و الهیار صیادمنش هم دیگر گزینه های جدایی از استقلال هستند. در نقطه مقابل صحبت از تمدید قرارداد وریا غفوری، پژمان منتظری، حسین حسینی، آیاندا پاتوسی، حسین حسینی و آرمین سهرابیان است که قراردادشان امسال به پایان می رسد.
در مقابل 12 بازیکنی گزینه های جدایی هستند نام هایی مثل رضا اسدی، آرش رضاوند، پیمان رنجبری، مامه بابا تیام، امید ابراهیمی، اشکان دژاگه، آرمان رمضانی و امین قاسمی نژاد به گوش می رسد. البته قطعا استقلالی ها لیست خروج خودشان را بر اساس لیست ورودی است و بازیکنانی که جذب می کنند را اعلام خواهند کرد.
شاید هم جدایی برخی بازیکنان برخلاف انتظار و خواست باشگاه معادلات نقل وانتقالاتی آبی ها را بهم بریزد. این همه نام به عنوان گزینه های احتمالی خرید و فروش درحالی مطرح می شود که استقلالی ها برخلاف فصل گذشته بیش از هر چیز نیاز به ثبات و آرامش دارند. موضوعی که در چند فصل اخیر در تیم و باشگاه دیده نشده است.
ایلنا