تهران- ایرنا - بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته (ایران آگروفود ۲۰۲۰) با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، از سیزدهم تا شانزدهم مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، صندوق نوآوری و شکوفایی روز یکشنبه اعلام کرد: در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته (ایران آگروفود ۲۰۲۰) علاوه بر نمایش دستاوردهای شرکت های صنایع کشاورزی، مواد غذایی و ماشین آلات، توانمندی شرکت های دانش بنیان فعال در این حوزه ها در قالب پاویون برپا خواهد شد،
شرکت های دانش بنیان برای ثبت تقاضای حضور در پاویون شرکت های دانش بنیان در این نمایشگاه و بهره مندی از تخفیف ۹۰ درصدی تا ۵ مهر ماه فرصت دارند.
علاقمندان متقاضی حضور در این پاویون می توانند درخواست خود را در سامانه غزال به نشانی ghazal.inif.ir ثبت و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۷۷۲۴۰۵۷۶ تماس حاصل کنند.
بر اساس این گزارش، حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه های داخلی در راستای توسعه بازار محصولات این شرکت ها و پیوند آنان با صنایع کشور صورت می گیرد.

سرخط اخبار