رئیس سابق هیات مدیره باشگاه پرسپولیس پاسخ انتقادات سرمربی سرخپوشان را داد.

مهدی رسول پناه عضو سابق هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در نامه ای بلند پاسخ تندی به یحیی گل محمدی که در این چند وقت نقد های شدیدی به رئیس سابق هیات مدیره سرخپوشان داشته داده است.
رسول پناه به دلیل مصاحبه هایی که در خیابان مقابل برخی خبرنگاران و بعضی هواداران سه ماه قبل انجام داد حاشیه های زیادی را به وجود آورد. فیلم های این مصاحبه ها منتشر شد که در این فیلم ها مشخص شد او علیه بازیکنان و گل محمدی صحبت های نامناسبی را مطرح کرد و حتی به شادی مهدی ترابی که با شعار رهبری همراه بود، کنایه زد.
درحالی که همه از وزارت ورزش و جوانان بابت این هتاکی ها توقع برخورد قاطع را داشتند، اما مسعود سلطانی فر وزیر ورزش ترجیح داد واکنشی نشان ندهد و در نهایت چند روز قبل اعضای جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درحالی اعلام شد که دیگر نام مهدی رسول پناه در بین آن ها نبود. در واقع او نه استعفا کرد و نه وزارت ورزش با وی برخوردی کرد.
با این حال به دلیل انتقاد های ادامه دار یحیی گل محمدی علیه مهدی رسول پناه باعث شد تا رئیس سابق هیات مدیره سرخپوشان این بار سکوت خود را بشکند و جواب این حملات سرمربی قرمزپوشان پایتخت را بدهد.
متن جواب رسول پناه به یحیی گل محمدی به شرح زیر است:
بسمه تعالی
یکی کار ناکرده را آبرو می برد یکی هم گنه کرده را آبرو می خرد
متأسفانه اظهارات بی اساس، عاری از حقیقت و غیرمسئولانه آقای یحیی گل محمدی همراه به هیئت مدیره باشگاه در مصاحبه اخیر بعد از برگزاری مسابقه دربی ۹۴ و دادن اولتیماتوم به بزرگ ترین مقام وزارت ورزش و جوانان دور از اخلاق حرفه ای و پذیرفتنی نبوده و نیست.
به نظر هم می رسید این صحبت های غیرمسئولانه و غیر حرفه ای بیشتر ...

سرخط اخبار