سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از خروج هواپیمای مسافری تهران – ماهشهر از باند فرودگاه خبر داد و گفت: هیچ آسیبی به مسافران این پرواز وارد نشده است.

به گزارش سایت طلا ، صبح امروز (دوشنبه هفتم بهمن ماه) هواپیمای مسافری تهران – ماهشهر با سانحه مواجه شده و خبر آن در همه رسانه ها منتشر شد.
رضا جعفرزاده - سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری - در توضیح این حادثه اینگونه توضیح داد: هواپیمای مسافری تهران – ماهشهر متعلق به شرکت هواپیمایی کاسپین ساعت 7:50 صبح امروز پس از فرود (لندینگ) در فرودگاه ماهشهر از باند خارج می شود اما هیچ آسیبی به مسافران وارد نشده است.
وی ادامه داد: این هواپیما از نوع بوئینگ MD و تعداد مسافران آن 135 نفر بوده است که همه آنها در سلامت کامل هستند.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با تاکید بر این که هنوز هیچ علتی برای این حادثه نمی توان ارائه کرد، ادامه داد: تیم کارشناسی سازمان هواپیمایی کشوری به همراه گروه فنی هواپیمایی کاسپین به محل اعزام شده اند تا علت بروز این حادثه و خروج هواپیما از باند را بررسی کنند.
سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته چگونه باید ماشین ظرفشویی خود را تمیز کنیم؟ | 10.2 هزار الان وقت خرید این خودروها است! | 3.0 هزار بدهی ۱۱ میلیارد دلاری ایران/۴.۷ میلیارد دلار سررسید شد | 6.6 هزار قیمت روز محصولات کرمان موتور و مدیران خودرو ششم بهمن ۹۸/کولاک قیمت ها،محصولات مدیران خودرو را از خواب زمستانی بیدار کرد | 4.0 هزار بهترین گوشی هایی که امسال می توان خرید | 12.4 هزار

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار