روش جدید کاشت مو SUT با لیزر سرد؛ کلینیک رنسانس

لوگوی تابناک تابناک . چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۱:۲۷

هنگامی که فرد جلو آینه به نظاره خود می ایستد قطعا داشتن موهای خوش حالت و پرپشت اعتماد به نفس زیادی را به وی تزریق خواهد . این حس برای خانم ها و بخصوص آقایان بسیار خوشآیند خواهد بود. از این رو با کم پشت شدن و یا طاسی موها در اثر تغذیه نامناسب، عامل وراثتی، هورمونی و یا حتی بالا رفتن سن، مراجعه به کلینیک پوست و مو رنسانس بیشتر از هر زمان دیگری خود را نشان می دهد.
کلینیک تخصصی پوست و مو رنسانس با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان برای نخستین بار تکنیک انجام کاشت مو با لیزر سرد را وارد ایران کرد که از مهمترین مزایای آن می توان به تقویت گرفت های کاشت شده ، نداشتن تورم و قرمزی روی سطح سر و ... اشاره کرد
کاشت مو به روش SUT
طبق نظر متخصصان پوست و مو: به طور میانگین ریزش 100 تار مو در طول روز برای افراد یک روند طبیعی محسوب می شود و جای هیچگونه نگرانی نیست. با ریزش این مقدار از مو، تار موهای جدید جایگزین شده و رشد می کنند. اما در صورتی که این ریزش به مقدار نامتعارف رسید بایستی به فکر چاره بود. زمانی که درمان جوابگوی ریزش موها نباشد تنها راه باقی مانده کاشت مو بوده و انتخاب بهترین روش کاشت مو با هزینه مناسب می باشد.
جدیدترین و کامل ترین روشی که برای کاشت موی سر معرفی شده است کاشت مو به روش SUT نام دارد در این روش تا 14000 تاری موی واقعی را می توان کاشت کرد و بدون جراحی ، بدون درد ، بدون خونریزی و دوران نقاهت.از مزیت های این روش، انجام کاشت مو با دستگاه است و حتی رکورد  کاشت 60 تار مو در یک سانت بنام این روش ثبت شده است.
حذف دوران نقاهت پس از کاشت مو SUT  از دیگر تفاوت های آن با سایر روش های کاشت مو بوده که حتی پس از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار