کار راحت پرسپولیس؛استقلال در مسیر سخت

تابناک جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳
یک سوم بازی های فصل نوزدهم به اتمام رسیده و مدعیان، چهره واقعی خود را نشان داده اند. بازی ها جا افتاده و تاکتیک ها تقریباً لو رفته است.

پس از گدشت ده هفته شرایط تیم ها و بازیکنان را بهتر درک می کنیم و می توانیم حدس بزنیم چه تیم هایی شانس قهرمانی و رسیدن به سهمیه آسیایی را دارند و چه تیم هایی برای سقوط به لیگ یک، بی تابی می کنند.
از همین حالا که ۱۰ هفته از لیگ گذشته و ۲۰ هفته باقی مانده، می توان سپاهان، پرسپولیس، استقلال، شهرخودرو و تراکتور را مدعیان اصلی قهرمانی نامید. آن ها برای کسب این عنوان، از ابتدای فصل و حتی پنجره نقل و انتقالات، دعوا ها را آغاز کردند و حالا با لیستی پر از ستاره به دنبال بالا رفتن از پله های سکوی قهرمانی هستند.
چند نکته در مورد ۵ هفته باقی مانده از لیگ وجود دارد. اول اینکه نساجی باید با ۴ مدعی به نام های استقلال، پرسپولیس، شهرخودرو و سپاهان بازی کند. در ثانی، پرسپولیس بازی های سخت خود را پشت سر گذاشته و حالا وارد بازی های آسان می شود. در نهایت اینکه کار استقلال واقعاً سخت است. آن ها باید در قائمشهر بازی کنند و سپس به دیدار سپاهان و شهرخودرو هم می روند. در این شرایط بد نیست نگاهی به تقویم بازی های این 2 مدعی به عنوان بهترین تیم های این فصل از لحاظ مهره، مربی و تماشاگران حامی داشته باشیم.
پرسپولیس؛ قهرمان زیگزاگی
سرخپوشان با ۳ فصل قهرمانی به لیگ برگشتند و اتفاقاً از همه فصل ها، پرمهره تر و جذاب تر هستند، اما هنوز آن طور که انتظار می رود، بازی نمی کنند. این تیم برای قهرمانی نیاز به شور و هیجان بیشتری در بازی هایش دارد هر چند آن ها خوب نتیجه می گیرند و با سرعت زیادی در حال پیشروی هستند. بازی های باقی مانده این تیم تا نیم فصل را بخوانید:
هفته یازدهم: پرسپولیس - نفت مسجدسلیمان
هفته دوازدهم: پرسپولیس – نساجی قائمشهر
هفته سیزدهم: ذوب آهن ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار