رئیس اتاق بازرگانی استان سمنان با اشاره به اهدای دومین محموله ملزومات و تجهیزات پزشکی مقابله با ویروس کرونا به شبکه درمان این استان، از کمک بیش از سه میلیارد تومانی در همین زمینه خبر داد.

علی اصغر جمعه ای، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان، از کمک بیش از 10 میلیارد تومانی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی به شبکه درمان ویروس کرونا خبر داد و اظهار کرد: این کمک ها در قالب ملزومات و تجهیزات پزشکی صورت پذیرفته و تاکنون این ملزومات به 31 استان کشور با محوریت اتاق بازرگانی اختصاص داده شده است.
جمعه ای ادامه داد: بخش خصوصی با ایجاد کمپین نفس توانسته است نقش مهم در این مسؤولیت اجتماعی ایفا کند.
وی ادامه داد: اتاق بازرگانی سمنان به همت فعالان اقتصادی توانسته است تجهیزات همانند دستگاه اکسیژن ساز، چهار عدد دستگاه تنفس مصنوعی، یک عدد دستگاه الکترو شوک و ملزوماتی همانند ماسک 95N، دستگاه، گان، شیلد محافظ، دستکش های لاتکس و جراحی و دیگر ملزومات را به بیمارستان های درگیر کرونا برساند.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان ادامه داد: در این محموله، توانسته ایم تجهیزات شامل 10 عدد دستگاه اکسیمتر،10 عدد ترمومتر، و ملزوماتی همانند 450 عدد ست حفاظت فردی (کلاه، گان، شلوار، کاور کفش)، دو هزار و 520 عدد ماسک n95،240 عدد شیلد محافظ صورت، 240 عدد عینک یک بار مصرف، 200 عدد کلاه یک بار مصرف و دو هزار و 500 جفت دستکش معاینه را به بیمارستان های زیرپوشش برسانیم.
جمعه ای گفت: این تجهیزات به بیمارستان های معتمدی گرمسار، ولایت دامغان، 15 خرداد مهدی شهر و کوثر سمنان با توجه به نیازشان اهدا می شود.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان ادامه داد: در مرحله سوم سعی داریم تا بتوانیم 10 دستگاه ونتیلاتور پرتابلی را به شبکه درمان استان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار