این پیمانه تیتر هایی همچون سقوط ۸ هزار واحدی شاخص کل بورس، کاهش ۲۶ سنتی سبد نفتی اوپک، بسته ویژه ۱۸.۵ میلیارد دلاری برای بازگشت ایران به برجام، ثبات نرخ دلار و یورو در بازار ارز، مذاکرات کویت و عربستان برای تولید در منطقه نفتی مشترک، بیمه شاخص ثالث، راننده محور می شود و احتمال تغییر رویکرد اوپک به کاهش تولید نفت را در بر دارد.

تابناک هر روز بسته ای خبری از مطالب اقتصادی با اهمیت و مهم ایران و جهان، همچون تغییرات در بازار انرژی، بازار طلا، سکه، مسکن، نفت، خودرو و ... تا خبر ها و رویداد های جذاب اقتصادی را گردآوری می کند.
به گزارش « تابناک اقتصادی »؛ این پیمانه تیتر هایی همچون سقوط ۸ هزار واحدی شاخص کل بورس، کاهش ۲۶ سنتی سبد نفتی اوپک، بسته ویژه ۱۸.۵ میلیارد دلاری برای بازگشت ایران به برجام، ثبات نرخ دلار و یورو در بازار ارز، مذاکرات کویت و عربستان برای تولید در منطقه نفتی مشترک، بیمه شاخص ثالث، راننده محور می شود و احتمال تغییر رویکرد اوپک به کاهش تولید نفت را در بر دارد.
پیش بینی افزایش ۱۰ درصدی حقوق کارمندان برای ۱۴۰۰
سازمان برنامه و بودجه بر مبنای رویکرد دو سالانه در تهیه ضوابط مالی ناظر بر تدوین بودجه، میزان افزایش حقوق کارکنان دولت در سال 1400 را 10 درصد پیش بینی کرد. این ضوابط، چهارچوب کلی حاکم بر تدوین لایحه بودجه است و معمولا نیز در هیات دولت به دلیل آنکه بار مالی به همراه دارد، تغییر نمی کند مگر آنکه سال آینده وضعیت درآمدها اعم از نفت و مالیات و سایر بهبود یابد و ملاحظاتی در این زمینه وجود داشته باشد. نکته دیگر اینکه ضوابط تعیین شده برای سال اینده عینا برای سال 1400 نیز تسری می یابد. به نقل از فارس؛ در همین باره نیز محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفته بود: برای پایداری بودجه و تصمیمات، مقرر شد افق پیش بینی را برای منابع و مصارف دو ساله در نظر بگیریم تا با یک اطمینان بیشتر نسبت به آینده تصمیم گیری داشته باشیم. این امر جزو ابلاغیه مقام معظم رهبری بود که بودجه دو ساله شود.
سقوط ۸ هزار واحدی شاخص کل بورس
شاخص کل قیمت ...

سرخط اخبار