جدیدترین پرچمدارهای هواوی در سه نسخه با ویژگی ها و قابلیت مختلف معرفی شده اند و قوی ترین مدل آنها با عنوان P40 پرو پلاس با تکیه بر دوربینی تیزبین، نمایشگری با کیفیت و سخت افزاری قدرتمند آماده به چالش کشیدن رقبا است.
P40، P40 پرو و P40 پرو پلاس هر سه به چیپست کرین ۹۹۰ مجهز شده اند اما از نظر ابعاد نمایشگر، نرخ رفرش، تعداد دوربین ها و پیکربندی حافظه تفاوت هایی با هم دارند.
نمایشگر
نمایشگر ۶.۵۸ اینچی P40 پرو پلاس خمیده است و نه تنها در طرفین بلکه در بخش های بالا و پایین هم تا لبه های بدنه کشیده شده است. البته پنل اصلی به اندازه شیشه روی نمایشگر خمیده نیست و از نمای روبرو هنوز هم حاشیه هایی در اطراف آن دیده می شوند. این پنل OLED با رزولوشن ۲۶۴۰ در ۱۲۰۰ پیکسل خود از از گاموت رنگی عریض DCI-P3 و +HDR10 پشتیبانی کرده و نرخ رفرش ۹۰ هرتزی را به ارمغان می آورد که به معنی نمایش روان تر محتوا خواهد بود.
در لبه فوقانی نمایشگر حفره ای بیضی شکل برای دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی، سنسور ToF و حسگر نور تعبیه شده است که قابلیت شناسایی چهره را به همراه دارد. بازگشایی قفل علاوه بر تشخیص چهره از طریق اسکنر زیر نمایشگر هم میسر است که به نسبت به مدل قبلی از نظر مساحت تحت پوشش و سرعت عملکرد ۳۰ درصد بهینه سازی شده است.
دوربین
سامسونگ با معرفی گلکسی S20 الترا تصویربرداری موبایل را به سطح جدیدی رساند و هواوی هم در P40 پرو پلاس قدرت خود در این زمینه را به رخ کشیده است. دوربین اصلی این موبایل شامل پنج سنسور است که با قابلیت های متنوع امکان ثبت بهترین تصویر در شرایط مختلف را فراهم می سازند. این دوربین ها عبارتند از :
دوربین اصلی ۵۰ ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار