رئیس قوه قضاییه گفت: دلیل این که شهید فخری زاده مورد خشم و غضب دشمن قرار گرفت، این بود که آمریکا و صهیونیست ها تصور می کردند باید علم و تکنولوژی در انحصار آنها باشد اما او یکی از افرادی بود که این باور آنها را باطل کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، سید ابراهیم رئیسی صبح امروز (شنبه) در نشست با اعضای شورای فرماندهی و مسئولان مرکز مقاومت بسیج قوه قضاییه که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد، با محکومیت ترور دانشمند شهید محسن فخری زاده، «صنعت هسته ای» را یک صنعت «اقتدارآفرین» برای کشور دانست و گفت: شهید فخری زاده ها، «قهرمانان پیشرفت» این کشورند.
رئیس قوه قضاییه با بیان این که «پیشرفت های هسته ای و دفاعی» کشور، خاری در چشم دشمنان این کشور است، «ترور» و «تحریم» را دو لبه یک قیچی توصیف کرد که دشمنان برای توقف ملت ایران در دست گرفته اند و متذکر شد: هدف اصلی دشمن، «ترور پیشرفت و اقتدار» ملت ایران است که انشاءالله محقق نخواهد شد.
رئیسی «طراحان و حامیان ترور» را خبیث تر از «عاملان» آن دانست و اظهار داشت: «طراحان و حامیان» ترور همان هایی هستند که اول «تحریم» می کنند و سپس با کراوات پای میز «مذاکره» آمده و از سوی دیگر در خیابان با اسلحه آدم می کشند.
رئیس قوه قضاییه گفت: همان مدعیان دروغین حقوق بشر در «اروپا و آمریکا» یک روز با ممانعت از رسیدن «دارو» به بیماران جنایت می کنند، یک روز هم در خیابان با «اسلحه» آدم می کشند؛ یک روز حاج قاسم سلیمانی و یک روز شهریاری و علی محمدی و یک روز هم فخری زاده را ترور می کنند.
رئیسی با تأکید بر این که «تاوان سختی در انتظار این جنایتکاران است»، گفت: تاوان این جنایت ها، ازاله لکه نجس صهیونیستی از جغرافیای منطقه است که انشاءالله به زودی اتفاق خواهد افتاد و این وعده الهی است.
وی از دانشمند شهید محسن فخری زاده به عنوان یکی از چهره های بی ادعا و خدوم یاد کرد و گفت: شهید فخری زاده سرداری بی ادعا بود که عموم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار