در هفته ای که گذشت شاهد اتفاقات بسیاری در دنیای ورزش بودیم.

به گزارش برنا؛ در هفته ای که گذشت شاهد اتفاقات بسیاری در دنیای ورزش بودیم که در این گزارش به مهم ترین رویدادها اشاره می شود.
برنده هفته: پرسپولیس
تیم فوتبال پرسپولیس در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف شهرخودرو مشهد رفت و توانست حریف خود با 3 گل شکست بدهد تا 8 امتیازی شود و به رتبه دوم جدول رده بندی صعود کند. سیدجلال حسینی، احمد نورالهی و میلاد سرلک در این رقابت موفق به گلزنی شدند.
سرمربی هفته: یحیی گل محمدی
یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که به عنوان بهترین مربی منطقه غرب آسیا معرفی شد، توانست در جدال با سیدمهدی رحمتی، سرمربی جوان تیم شهرخودرو، سربلند بیرون بیاید تا به فکر روزهای آتی باشد. یحیی امیدوار است با پرسپولیس به عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا دست پیدا کند.
بازنده هفته: ماشین سازی
تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در هفته چهارم مسابقات لیگ برتر میزبان گل گهر سیرجان بود و این رقابت را با نتیجه یک بر صفر به حریف خود واگذار کرد تا در قعر جدول رده بندی یک امتیازی باقی بماند. سفیدپوشان برای رهایی از این وضعیت راهی ندارند جز اینکه در دیدارهای آینده نتایج خوبی را به دست آورند.
ستاره هفته: طالب ریکانی
طالب ریکانی، بازیکن خط میانی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که عملکرد خوبی در لیگ بیستم داشته است، در بازی مقابل ذوب آهن اصفهان موفق شد تک گل 3 امتیازی صنعت را از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند تا بازهم توانایی های خود را نشان بدهد. ریکانی با چهارگل به صورت مشترک با گادوین منشا، مهاجم نیجریه ای گل گهر سیرجان در صدر جدول گلزنان قرار دارد.
اخراج هفته: کارلوس کی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار