کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس، با انتشار پیامی از گردونه رقابت های انتخاباتی انصراف داد.

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، الهه راستگو کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس، با انتشار پیامی از گردونه رقابت های انتخاباتی انصراف داد.
متن پیام به شرح ذیل است:
انتخابات همواره عرصه ای برای نشان دادن اقتدار ملت و حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است و مردم با حضور پرشور خود در انتخابات نشان می دهند که همچنان پایبند به ارزش های والای نظام هستند.
همواره تلاش کرده ام در مسئولیت هایی که مردم در انتخابات برعهده بنده گذاشته اند چه در مجلس شورای اسلامی در دوره پنجم و چه در شورای شهر تهران در دوره چهارم صدای مردم مستضعف جامعه باشم و با عنایت پروردگار در این مسیر قدم بردارم.
علی رغم میل باطنی و با توجه به درخواست و محبت های سخاوتمندانه جمعی از مردم، فعالان سیاسی و اجتماعی و همچنین برخی از چهره های برجسته ملی، به عنوان نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات ، اسلامشهر و پردیس ثبت نام کردم.
اما امروز علی رغم تایید صلاحیتم از سوی شورای محترم نگهبان ضمن تشکر از همراهان و دلسوزان نظام، در راستای اتحاد و انسجام نیروهای انقلابی از حضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی انصراف می دهم.
 قطعا با حضور پرشکوه مردم در پای صندوق های رای، نیروهای مومن، جوان، انقلابی و جهادی برای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب می شوند تا در آینده شاهد کاهش مشکلات اجتماعی و اقتصادی مردم کشور عزیزمان باشیم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری