رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بارندگی های اخیر تا کنون مشکلی در کشور ایجاد نکرده است و اگر پیش بینی های هواشناسی درست باشند در ماه های آینده هم مشکلی نخواهیم داشت.
به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، اسماعیل نجار شامگاه شنبه در بدو ورود به اهواز اظهار داشت: براساس پیش بینی هواشناسی کل کشور برای شرایط جوی در طول پاییز میزان بارش ها بالاتر از نرمال است که همین وضعیت در کشور اتفاق افتاد و تاکنون مشکلات خاصی در این دوره ایجاد نشده است.
وی افزود: میزان بارش ها در پاییز پایین تر از نرمال پیش بینی شده است، بنابراین اگر پیش بینی هواشناسی کاملا درست باشد امیدوارم بارندگی خوبی داشته باشیم و هم مشکل خاصی نداشته باشیم.
معاون وزیر کشور با اشاره به هدف از سفر به خوزستان بیان کرد: در این سفر روند اقدامات صورت گرفته در بازسازی مناطق سیل زده استان خوزستان را دنبال می کنیم و اگر همچنان مشکلی وجود داشته باشد تلاش می کنیم رفع شود.
وی با بیان این که برای احداث سیل بندها در خوزستان اعتبار مورد نیاز در اختیار وزارت نیرو قرار گرفته است، توضیح داد: یکی دیگر از برنامه های ما پیشرفت میزان ساخت و ساز در حوزه سیل بندها است.
لازم به ذکر است، اسماعیل نجار، معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور شامگاه شنبه با استقبال کیامرث حاجی زاده، معاون استاندار و مدیرکل مدیریت بحران استان و دیگر مسئولان استان وارد اهواز شد.
وی به منظور بررسی روند بازسازی مناطق سیل زده، وضعیت احداث سیل بندها، تحویل 18 خودرو شستشوی معابر و مقره شو و همچنین بهره برداری از مرکز سیار فرماندهی مدیریت بحران خوزستان به این استان سفر کرده است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار