معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور سینمایی گفت: بیست و یکمین پردیس سینمایی امید در شهر شیروان احداث می شود.

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری شبستان از شیروان؛ رمضانعلی حیدری خلیلی امروز سه شنبه (۲۱ آبان) در جلسه امضای تفاهم نامه احداث پردیس سینمایی امید شیروان اظهار داشت: صرف اعتبار برای توسعه زیرساخت های فرهنگی و سینمایی هزینه نیست؛ سرمایه گذاری است.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور سینمایی گفت: با مشارکت و سرمایه گذاری سازمان سینمایی، بخش خصوصی، ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها، شهرداری ها و سازمان شهرداری های کشور، توسعه زیرساخت های سینمایی و افزایش سالن های سینما در کشور شتاب گرفته است.
حیدری خلیلی افزود: امروز با استقبال شهرداری ها برای احداث سینما در شهرهای فاقد سالن سینما مواجه هستیم و تا امروز تفاهم نامه احداث پردیس سینمایی با شهرداران ۲۱ شهر در ۲۱ استان کشور با ظرفیت ۶۹ سالن امضا شده است.
وی افزود: پردیس سینمایی امید به لحاظ ساختمان و معماری، تاسیسات، سالن، پرده، تجهیزات فنی صدا و نمایش فیلم، صندلی و سایر امکانات رفاهی و عمومی، پروژه ای استاندارد و مدرن و متناسب با شان و احترام مخاطبان سینمای کشور است.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور سینمایی گفت: در حال حاضر بیش از ۲۰۰ سالن سینما با سرمایه گذاری بخش خصوصی و ۶۹ سالن سینما تحت عنوان پردیس سینمایی امید با مشارکت شهرداری ها در سطح کشور در حال احداث است.
حیدری خلیلی افزود: هفت سینما در استان خراسان شمالی فعال است و چهار سالن سینمای دیگر با سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهر بجنورد در مرحله پایانی ساخت قرار دارد.
پایان پیام/ 641

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار