نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس خواستار سازماندهی و تعیین تکلیف نیروهای شرکتی، قراردادی و حجمی در دستگاه های اجرایی شد.

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت ،  روح اله بابایی صالح در نشست علنی امروز (یکشنبه، 15 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود، گفت: شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یاران عزیزش را به رهبر معظم انقلاب، نیروهای مسلح، خانواده ایشان و همچنین پاسداران انقلاب اسلامی تسلیت می گوییم.
نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سردار شهادتت مبارک، خون پاک شما در امتداد خون پاک امام حسین (ع) به ناحق ریخته شد که باعث بازشدن چشم ها و گوش ها می شود.
وی افزود: رئیس جمهور آمریکا ثابت کرد که جنایتکار و تروریست است اما باید منتظر انتقام سختی که رهبر انقلاب و مردم ایران از آن گفته اند باشد.
این نماینده مردم در مجلس دهم در تذکری به رئیس جمهور، اظهار کرد: عدم سازماندهی و تعیین تکلیف نیروهای شرکتی، قراردادی، حجمی در دستگاه های اجرایی اوج بی عدالتی است لذا باید این موضوع برطرف شود.
بابایی صالح ادامه داد: همچنین از رئیس دولت دوازدهم درخواست می شود شرایطی را فراهم کند تا کسانی که کمک معیشتی و یارانه نمی گیرند به حق خودشان برسند.
وی خطاب به وزیر نفت گفت: تنها جایگاه CNG شهر آوج بعد از 8 ماه هنوز دستگاه های لازم را ندارد لذا باید این موضوع سریع تر برطرف شود؛ همچنین با توجه به مشکلات اقتصادی مردم باید از افزایش قیمت گاز مایع جلوگیری شود.
نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: وزارت نفت هرچه سریع تر مجوزهای لازم برای تکمیل نیروگاه سیکل ترکیبی حوزه انتخابیه بوئین زهرا را صادر کنند.
این نماینده مردم در مجلس دهم در تذکری به وزیر تعاون، خاطرنشان کرد: 300 نفر از نیروهای انتظامات بیمارستان های تامین اجتماعی در سراسر ...

سرخط اخبار