مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان گفت: ساخت سیلوی غلات با ظرفیت 100 هزار تُن در زمینی به مساحت 3.5 هکتار و با اعتبار 20 میلیون دلار در این بندر آغاز شده است.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری آنا از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان، بهروز آقایی اظهار کرد: با توسعه ظرفیت های بندر چابهار ، روز به روز شاهد رونق تجارت در این بندر استراتژیک هستیم، به گونه ای که از ابتدای امسال صادرات و واردات کالا از این بندر بزرگ اقیانوسی رشد چشمگیری داشته است.
وی افزود: با توجه به استقبال بی نظیر صاحبان کالای ایرانی و خارجی از ظرفیت های بندر چابهار، توسعه زیرساخت های لازم برای این امر در دستور کار اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان قرار گرفته است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه چند پروژه عمرانی در بندر شهید بهشتی چابهار در دست اجراست، اضافه کرد: در این راستا ساخت سیلوی غلات با ظرفیت 100 هزار تُن در زمینی به مساحت 3.5 هکتار و با اعتبار 20 میلیون دلار در این بندر آغاز شده که عملیات اجرایی آن نیز به زودی و با حضور مقامات کشوری و استانی آغاز می شود.
پروژه سیلوی غلات با ظرفیت اشتغالزایی برای 200 نفر در دست ساخت است
آقایی، مدت زمان اجرای این طرح را 24 ماه اعلام کرد و ادامه داد: افزایش ظرفیت انبارش و واردات غلات برای استفاده داخلی و ترانزیت به افغانستان و کشورهای حوزه CIS از اهداف اجرای این پروژه است.
وی با بیان اینکه پروژه سیلوی غلات با ظرفیت اشتغالزایی مستقیم برای 200 نفر در دست ساخت است، توضیح داد: عملیات اجرایی پروژه برق رسانی به طرح توسعه بندر شهید بهشتی با اعتباری بالغ بر 6 میلیون و 717 هزار دلار در این بندر به پایان رسیده که بهره برداری این پروژه در هفته های آینده آغاز می شود.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار