با توجه به کمبود خون در مراکز انتقال خون کشور، کسب وکارهای مختلف برای رفع این مشکل دست به اقداماتی زده اند تا شهروندان را به اهدای خون ترغیب کنند. در همین راستا تپ سی کد تخفیفی برای اهداکنندگان خون در نظر گرفته تا آنها بتوانند با هزینه ای کمتر به مراکز انتقال خون سفر کند و با اهدای خون خود جان عده ای از شهروندان را نجات دهند.
دانستن این نکته که هر کسی ممکنه یک بار در زندگی به تزریق خون احتیاج پیدا کند، یا اینکه تعداد زیادی از افراد، به تزریق مداوم خون وابسته هستند یا حتی اینکه در هر ثانیه یک نفر در جهان به تزریق خون نیاز دارد، می تواند دلیل خوبی برای اهدای خون باشد؛ گفتنیست هربار اهدای خون می تواند جان ۳ نفر را در دنیا نجات دهد. با علم بر این موضوع، روابط عمومی تپ سی اعلام کرده که قصد دارد تا در روزهای ۲۰ و ۲۱ آذرماه تخفیف ویژه ای برای اهداکنندگان خون در نظر بگیرد.
بر اساس اطلاعیه ای که تپ سی منتشر کرده، در روزهای ۲۰ و ۲۱ آذر، همه اهداکنندگان خون می توانند با استفاده از کد تخفیف EHDA1398، با ۲۵ درصد تخفیف سفر رفت و برگشت، به مراکز خونگیری شهرهایی که تپ سی در آن ها فعال است رفته و خون اهدا کنند.
لیست مراکز خونگیری مشمول تخفیف تپ سی به شرح زیر است:
تهران:
خیابان وصال- بالاتر از طالقانی
اتوبان ستاری- نبش خلیل آبادی
تهرانپارس ضلع غربی میدان پلیس
تونل نیایش- بین شریعتی و مدرس
پیروزی- نیروی هوایی اول
شهر ری:
خیابان کریمی شیرازی
اصفهان:
میدان خواجو
شیراز:
خیابان قصردشت
مشهد:
میدان تقی آباد
تبریز:
مرکز ثابت خونگیری مسجد کبود
یزد:
میدان ابوذر
اهواز:
جنب بیمارستان رازی
قم:
میدان روح الله جنب دبیرستان امام ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار