نام ریحانه پارسا بار دیگر با حاشیه ی جدیدی به تیتر اخبار بازگشته است، بازیگر سابق سینما و تلویزیون ایران که پس از مهاجرت به ترکیه کشف حجاب کرد و از تصمیم خود برای کناره گیری از حرفه ی سینما در ایران و ترک کشور برای همیشه خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
طرف دیگر حاشیه جدید ریحانه پارسا، کامبیز دیرباز است که مصاحبه ی جدید او آغازگر آن بود. کامبیز دیرباز که مدتی است سریال شبکه نمایش خانگی «آقازاده» را در حال پخش دارد، به تازگی مصاحبه ای با یکی از تلویزیون های اینترنتی داشته که در آن از او درباره ی بازیگری پردیس پورعابدینی در این سریال سؤال شده بود.
در بخشی از این مصاحبه وقتی مجری گفت حامد عنقا، نویسنده و تهیه کننده ی سریال «آقازاده»، قرارداد سفت و سختی با پردیس پورعابدینی بسته تا ماجرای ریحانه پارسا تکرار نشود، کامبیز دیرباز در پاسخ گفت: «پردیس پورعابدینی قراردادش را سر سفره ای که بزرگ شده بسته. او یک آدم خانواده دار است و به نظرم راه درست را در پیش گرفته. او بازیگر و دختر خوبی است، اخلاق حرفه ای این کار را دارد و جو زده نمی شود. تا اینجا هم جو زده نشده و اگر قرار بود شود تا الان شده بود.»
این اظهارات کامبیز دیرباز از سوی ریحانه پارسا بی پاسخ نماند.
ریحانه پارسا در واکنش به صحبت های کامبیز دیرباز در اینستاگرام خود نوشت:
«یتیمان
_اسیران
_فرزندان طلاق
(من را ببخشید)!
قلب شما اگر بشکند، من مقصرم!
من که با افتخار همه جا بی مهری پدر و ترک کردن مادرم را فریاد زدم، اما پای وجود پر تقصیرم از هر پدری مردانه تر و از هر مادری مهربان تر ایستادم!
که خود طناب دار برای امروز خود بافتم…
من از اشک شما شرمسارم که امروز این وقیحِ گستاخ از چشمان شما به صورتتان روانه کرد.
من باعث اشک و «شرم پر از شرف» چشم های شما شدم
این منِ بی خانواده ی یاغی را بابت نفس کشیدنش ببخشید.»
اما ماجرا به اینجا ختم نشد. ریحانه پارسا ویدئوی صحبت های دیرباز را هم استوری ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار