مهمترین عناوین اقتصادی ۲ بهمن

واریز سود سهام عدالت سهامداران غیر مستقیم به ۲ روش/ ارزش ریال مقابل دلار ظرف دو هفته ۱۷ درصد بالا رفت

لوگوی شبستان شبستان . پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۷:۱۴
باید برای فروش نفت در دوران ریاست جمهوری بایدن صبر کنیم، واریز سود سهام عدالت سهامداران غیر مستقیم به ۲ روش، ارزش ریال مقابل دلار ظرف دو هفته ۱۷ درصد بالا رفت، هر گرم طلای ۱۸ عیار ۹۹۲ هزار تومان برخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری شبستان ، مهمترین اخبار اقتصادی امروز پنجشنبه ۲ بهمن شبستان به شرح زیر است:
باید برای فروش نفت در دوران ریاست جمهوری بایدن صبر کنیم
بیژن زنگنه وزیر نفت، در حاشیه آیین بهره برداری رسمی از پالایشگاه گازی بیدبلند خلیج فارس،در پاسخ به اینکه آیا فروش نفت ایران با آغاز ریاست جمهوری جو بایدن در آمریکا، راحت می شود، گفت: چند روز صبر کنیم ببینیم چه می شود!
او درباره پالایشگاه بیدبلند اظهار کرد: پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس یکی از بزرگترین پروژه های تامین خوراک است، در بخش پایین دست این پالایشگاه پتروشیمی هایی هستند که باید تکمیل شوند.
زنگنه از ساخت یک مینی پالایشگاه با ظرفیت پالایش روزانه ۱۵ هزار بشکه برای تولید بنزین و یک واحد PDH (طرح های تولید پروپیلن از مسیر پروپان) با ظرفیت تولید سالانه ۴۵۰ هزار تن در ادامه طرح پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس خبرداد و گفت: ریل گذاری خوبی انجام شده است و تا پایان ۱۴۰۱ هیچ گازی در مشعل نمی سوزد.
واریز سود سهام عدالت سهامداران غیر مستقیم به ۲ روش/ فعلا سجامی شدن الزامی نیست
محمدرضا پوررضایی مشاور اجرایی سهام عدالت در رابطه با ثبت نام سهامداران در سامانه سجام، اظهار کرد: اولین مجامع شرکت های استانی در بیشتر استان ها برگزار شده و همچنین نیز مجامع دوم به بهمن ماه موکول شده، افرادی می توانند در این مجامع شرکت کنند که در سجام ثبت نام کرده باشند.
او بیان کرد: شاید بتوان گفت بیشترین اصراری که مسئولان هر استان به منظور ثبت نام سهام داران در سامانه سجام دارند بدین خاطر است که در نخستین مجامعی که برگزار شد، تعداد کمی حضور داشتند به همین خاطر به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار