تست رایگان کرونا در مترو تهران

لوگوی الف الف . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۱:۱۷
معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران از انجام تست رایگان کرونا مسافران در متروی تهران خبر داد.

به گزارش الف ، سید مجتبی تقوی نژاد با اعلام این خبر گفت: در ادامه طرح غربالگری شهید قاسم سلیمانی،  معاونت فرهنگی و اجتماعی مترو با همکاری شرکت شهر سالم و دانشگاه علوم پزشکی تهران  در ایستگاه مترو شوش و علی آباد اقدام به اخذ تست سریع کرونا می کنیم.
وی با بیان اینکه  این طرح به منظور عدم مراجعه سرپایی به بیمارستان ها و شناسایی و نیز کاهش مبتلایان به ویروس کرونا انجام می شود گفت: مسافران مترو در این دو ایستگاه می توانند با حضور در جایگاه انجام آزمایش و مراجعه به کارشناسان مربوطه به صورت رایگان مورد آزمایش قرار بگیرند. 
معاون فرهنگی شرکت بهره برداری مترو با بیان اینکه براساس برنامه ریزی های صورت گرفته این تست فوری در دو ایستگاه واقع در مناطق کمتر برخوردار اجرا می شود تا کسانی که امکان مالی انجام این تست را ندارند از آن برخوردار شوند افزود: این طرح به صورت موقت از این دو ایستگاه آغاز شده و بعد از بررسی و کسب نتایج امکان دارد در سایر ایستگاه ها نیز برپا شود.
به گفته وی: این برنامه در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی و با هدف توسعه و ارتقای فرهنگ سلامت اجتماعی و افزایش سلامت جسمانی مسافران مترو برگزار می شود.
تقوی نژاد تاکید کرد: تیم های اخذ تست سریع  تا ۱۰ بهمن از ساعت ۹ تا ۱۳ مستقر هستند تا به صورت رایگان از مردم تست کرونا بگیرند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار