یک نماینده منتخب مجلس یازدهم گفت: اگر فرد محوری در مجلس از بین برود و به جای نماینده، فراکسیون یا کمیسون با سازمان ها و شرکت های مختلف در ارتباط باشند، به خوبی می توان ضمن مبارزه با فساد، نظارت کاملی بر بنگاه های اقتصادی کشور خصوصا وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و زیر مجموعه های آن که اثرگذارترین نهاد کشور در رفاه مردم و اقتصاد کشور است، داشت.

منتخب مردم شهرستان های ساری و میاندورود در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه باید کمیسیون ها با وزارتخانه ها، سازمان ها و شرکت های تابعه آنها در ارتباط باشند نه رئیس کمیسیون ها، گفت: متاسفانه این رویکرد و ارتباطات فردی باعث مفسده می شود و نمونه آن در مجلس دهم اتفاق افتاده است. اعتقاد دارم فراکسیون های مجلس از جمله فراکسیون اجتماعی نیازمند نیروهای متخصص و باتجربه است.
«علی بابایی کارنامی» در گفت و گو با «تابناک» در مورد عملکرد مجلس دهم اظهار کرد: در هر مجلسی تعهدات و شعارهایی مطرح می شود. من در شرایط فعلی به اینکه آیا به این شعارها عمل شده یا نه، کاری ندارم؛ زیرا مجلس به پایان رسیده و باید در زمان مناسب عملکرد آن را مورد بررسی قرار داد.
رسیدگی به مشکلات مردم با اولویت مسائل اقتصادی و معیشتی، یک مساله مهم است
وی افزود: در شرایط فعلی، رسیدگی به مشکلات مردم با اولویت مسائل اقتصادی و معیشتی، یک مساله مهم است، به علت اینکه کشور در سطح کلان دچار چالش ها و مشکلات جدی اقتصادی شده است. اینکه چرا امروز اقتصاد کشور چنین وضعیتی پیدا کرده، پرسشی است که به رکود در سطح دنیا، ناکارآمدی دولت و حتی مجلس و موارد دیگری باز می گردد.
منتخب مردم شهرستان های ساری و میاندورود در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه امروز 2 نقد کلی به مجلس وارد است، اضافه کرد: نخست اینکه در مجالس گذشته، ساختار اجرایی، تصمیم گیری و تصمیم سازی به سود مردم نبوده و کارتل های سیاسی و اقتصادی، از پشت صحنه، مجلس را مدیریت می کردند که قطعا با ادامه این نگاه و روند، نمی توانیم مجلس را در راس امور قرار دهیم. موضوع دوم هم که مشی امام راحل و مقام معظم رهبری ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار