ناچار به تامین شکر مورد نیاز کارگاه های شیرینی سازی یزد هستیم

خبرگزاری مهر پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱:۱۳
به گزارش خبرنگار مهر ، سید مسعود عظیمی، عصر امروز در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان یزد از شکر به عنوان یکی از کالاهای اساسی و حساس یاد کرد و اظهار داشت: شکر در استان یزد به دلیل تولید شیرینی و گردشگرپذیر بودن این استان و خرید روزانه مقادیر قابل توجهی شیرینی توسط گردشگران، شرایط ویژه تری دارد. وی همچنین با اشاره به میزان اشتغالی که کارگاه های تولید شیرینی در یزد ایجاد کرده اند، افزود: ناچار به تامین شکر مورد نیاز کارگاه های شرینی سازی استان یزد به هر نحو ممکن هستیم. عظیمی با اشاره به شرایط خاص اقتصادی کشور گفت: ما در دوران دفاع مقدس اجازه ندادیم حتی یک متر از خاک کشور به دست دشمن بیفتد اما دشمن امروزه به معیشت مردم توجه دارد و قصد دارد با این روش مشکلاتی را برایشان به وجود آورد تا نارضایتی ایجاد کند. وی با اشاره به اینکه نیازمند همکاری و همدلی همه برای نظارت هر چه بهتر در بازار هستیم، خاطرنشان کرد: ما باید در استان جلساتی را با حضور فرمانداران و بخشداران برگزار و شهرستان ها را فعال کنیم تا بتوانیم بازار استان را به بهترین شکل کنترل و مورد بررسی قرار دهیم. عظیمی گفت: قیمت ها و ...

به گزارش خبرنگار مهر ، سید مسعود عظیمی، عصر چهارشنبه در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان یزد از شکر به عنوان یکی از کالاهای اساسی و حساس یاد کرد و اظهار داشت: شکر در استان یزد به دلیل تولید شیرینی و گردشگرپذیر بودن این استان و خرید روزانه مقادیر قابل توجهی شیرینی توسط گردشگران، شرایط ویژه تری دارد.
وی همچنین با اشاره به میزان اشتغالی که کارگاه های تولید شیرینی در یزد ایجاد کرده اند، افزود: ناچار به تامین شکر مورد نیاز کارگاه های شرینی سازی استان یزد به هر نحو ممکن هستیم.
عظیمی با اشاره به شرایط خاص اقتصادی کشور گفت: ما در دوران دفاع مقدس اجازه ندادیم حتی یک متر از خاک کشور به دست دشمن بیفتد اما دشمن امروزه به معیشت مردم توجه دارد و قصد دارد با این روش مشکلاتی را برایشان به وجود آورد تا نارضایتی ایجاد کند.
وی با اشاره به اینکه نیازمند همکاری و همدلی همه برای نظارت هر چه بهتر در بازار هستیم، خاطرنشان کرد: ما باید در استان جلساتی را با حضور فرمانداران و بخشداران برگزار و شهرستان ها را فعال کنیم تا بتوانیم بازار استان را به بهترین شکل کنترل و مورد بررسی قرار دهیم.
عظیمی گفت: قیمت ها و آنالیزها باید جلوی چشم مشتری باشد و اگر کسی خارج از قیمت تصویب شده، عرضه کرد به مردم اعلام شود تا آنها نیز مطلع شده و همکاری کنند.

سرخط اخبار