تیم فوتبال استقلال مقابل پیکان به تساوی رسید.

به گزارش برنا؛ در یکی از دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر فوتبال، پیکان و استقلال از ساعت 16:15 عصر امروز در ورزشگاه شهدای شهرقدس به میدان رفتند و بازی با تساوی بدون گل تمام شد و تا امتیازات تقسیم شود. محمود فکری به علت محرومیت انضباطی این دیدار را از روی سکوهای ورزشگاه نظاره کرد و در غیاب او، صمد مرفاوی هدایت استقلال را برعهده داشت.
در دقیقه 20، آرش رضاوند بعد از خطا روی بازیکن حریف و دریافت کارت زرد، خواستار تعویض و خروج از زمین بازی به علت مصدومیت شد که داریوش شجاعیان به جای او وارد زمین مسابقه شد. در دقیقه 22 استقلال صاحب موقعیت نصف و نیمه در داخل جریمه پیکان شد که ضربه ارسلان مطهری به سمت دروازه با برخورد به خط دفاعی راهی به دروازه پیدا نکرد. دقایقی بعد نوبت به ضربه ایستگاهی وریا غفوری رسید که شوت او با اختلاف اندکی از بالای دروازه پیکان عبور کرد و دروازه بان پیکان را وادار به واکنش کرد.
در دقیقه 39، ارسال کرنر به روی دروازه استقلال با ضربه سر بازیکن پیکان همراه بود که در مسیر حرکت به سمت دروازه با تاثیرگذاری امیر روستایی راهی به دروازه نیافت و این موقعیت از دست رفت. پیکان دومین موقعیت خطرناک خود را هم در دقیقه 41 ایجاد کرد که ضربه پرقدرت پورامینی از مقابل محوطه جریمه با برخورد به بازیکنان استقلال به کرنر رفت و ثمری نداشت. این دیدار در نهایت در نیمه نخست با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار