تفاهمنامه بین اتحادیه پوشاک تهران و انجمن صنفی هنرمندان تئاتر شهر تهران امضاء شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا، ابوالقاسم شیرازی رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران در نشست امضاء این تفاهمنامه با اشاره به اینکه همکاری با صنوف فرهنگی و هنری بسیار مهم است، اظهار داشت: امضاء این تفاهمنامه بسیار ضرورت داشت زیرا به نوعی پوشاک علاوه بر مسائل اجتماعی، بُعد فرهنگی و هنری نیز دارد.
وی ادامه داد: امضاء چنین تفاهمنامه هایی و همکاری با هنرمندان و صنوف مختلف هنری می تواند در نهایت به یک نقشه راه تبدیل شود تا همه ما به اهداف متعالی که داریم برسیم.
دریابیگی رئیس انجمن صنفی هنرمندان تئاتر شهر تهران نیز با تشکر از همکاری اتحادیه پوشاک اظهار داشت: این اولین تفاهمنامه ای است که بین اتحادیه پوشاک و یک صنف هنری امضاء می شود. هدف ما از امضاء این تفاهمنامه استفاده از ظرفیت طراحان و برندهای پوشاک است و همچنین ایجاد یک فرصت تعاملی برای تبلیغ پوشاک ایرانی به عنوان یک کالای ایرانی است.
وی ادامه داد: مشارکت در تولید و اجرای نمایش های ایرانی با همکاری تولیدکنندگان پوشاک ایرانی، ایجاد فضایی برای سرمایه گذاری فرهنگی و تبلیغ کالای ایرانی و تولید نمایش های ایرانی، مشارکت گروه های هنری در برگزاری سمپوزیوم های پوشاک ایرانی و با استفاده از شیوه های اجرای نمایش های ایرانی، برگزاری جشنواره های مختلف فرهنگی و بین المللی به صورت مشترک و با همکاری اتحادیه پوشاک و هنرمندان از جمله اهداف این تفاهمنامه است.
دریابیگی افزود: همکاری بیشتر با اتحادیه پوشاک و تولیدکنندگان پوشاک در تولید برنامه های تلویزیونی شامل فیلم های سینمایی، داستانی و مستند. چاپ و نشر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار