گروه استان ها- خوزستان- فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به بازگشت زائران به کشور، از آنها خواست هشدارهای پلیس را جدی بگیرند و تاکید کرد: پلیس تا پایان سفر زائران در کنار آنهاست و به ماموریت خود ادامه می دهد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " حسین اشتری" در گفت و گو با خبر شبکه یک سیما ضمن تسلیت اربعین حسینی وسوگواری اباعبدالله الحسین(ع)، اظهارداشت: تردد ها در مرزهای چهارگانه روان است و زائران در حال بازگشت هستند.
وی با بیان اینکه 3 میلیون و 100 هزار زائر ایرانی از اول ماه صفر به عتبات عالیات سفرکرده اند، گفت: از این تعداد حدود 2 میلیون و 100 هزار نفر نیز به کشور بازگشته اند.
فرمانده ناجا به تردد 300 هزار زائر تبعه خارجی از مرزها اشاره و بیان کرد: همچنین یک میلیون زائر ایرانی در کشور عراق مشغول زیارت هستند که به زوار عزیز توصیه می شود پس از زیارت هرچه سریعتر به کشور بازگردند.
عالی ترین مقام انتظامی کشور همچنین به آمادگی خوب مسئولان ایران و عراق در راستای خدمتگزاری به زائران و همکاری خوب زوار با پلیس و دیگر دستگاه های مسئول اشاره کرد.
سردار اشتری به زائرانی که با وسیله نقلیه شخصی در تردد هستند، توصیه کرد: مواکب در بین راه ها زیاد است لذا از این عزیزان می خواهیم از رانندگی با خستگی و خواب آلودگی پرهیز کرده و پس از استراحت در این اماکن، به مسیر خود ادامه دهند.
فرمانده ناجا به اعمال محدودیت ها از سوی پلیس در برخی محورها مانند "ایلام – مهران" که به علت تراکم زیاد، یک طرفه شده است، اشاره و بیان کرد: با توجه به اطلاع رسانی های صورت گرفته، از زائران می خواهیم به محدودیت هایی که برای برخی محورها در نظر گرفته شده، توجه کنند.
سردار اشتری با اشاره به بازگشت زائران به کشور، از آنها خواست هشدارهای پلیس را جدی بگیرند وگفت: پلیس تا پایان سفر زائران در کنار آنهاست و به ماموریت خود ادامه می دهد.
فرمانده ناجا از مسئولان کشور عراق و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار