امیر حسین آرمان عکس جدید از خود روی رسانه ها منتشر کرده است.

آنچه دیگران می خوانند: تتلو آزاد شد / سیر تا پیاز علت بازداشت امیر تتلو + عکس فیلم دیده نشده از عابدزاده در حال ساندویچ فروشی! واکنش کالدرون به لو رفتن عکس برهنه و روابط نامشروعش!
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
نازنین بیاتی و امیر حسین آرمان بازیگران سریال مانکن هستند . نازنین بیاتی در این سریال معشوقه امیر حسین آرمان است . نازنین بیاتی البته یک رقیب عشقی هم دارد که نقش آن را مریلا زارعی بازی می کند . نازنین بیاتی در داستان سریال مانکن دارای یک معدن است که البته خودش این را نمی داند. نازنین بیاتی قبلا در چند فیلم سینمایی ایفای نقش کرده بود .
زندگینامه کامل نازنین بیاتی
نازنین بیاتی بازیگر توامند کشورمان که در سریال خانگی گلشیفته خوش درخشیده متولد 15 دی 1368 در تهران، است او فارغ التحصیل رشته تئاتر با گرایش طراحی صحنه از دانشگاه آزاد است وعلاوه بر بازیگری، مدتی طراح لباس و صداپیشه نیز بود و در عرصه موسیقی نیز وارد شده است.
خانواده نازنین بیاتی
مادرنازنین بیاتی اهل قم و پدرش اهل تفرش است و دارای دو خواهر به نام های ندا و نغمه دارد ، محل زندگی این بازیگر جوان در منیریه است .
ورود نازنین بیاتی به عرصه بازیگری
نازنین بیاتی در کنار کار طراحی که رشته اصلی او بود به بازیگری نیز پرداخته استبنابراین نا آشنا به بازیگری نبوده است.اماعلاقه اش به بازیگری از ترم چهار دانشگاه با درس مبانی شروع شد و از طریق یکی از دوستانش برای تست فیلم به دفتر آقای شهبازی کارگردان رفت و بدون کلاس بازیگر شد.
اولین فیلم نازنین بیاتی
نازنین بیاتی در سال 91 با فیلم دربند به کارگردانی پرویز شهبازی وارد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار