مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، حضور جهاد دانشگاهی به عنوان مجموعه ای توانمند و عملگرا در حوزه پژوهش های کاربردی در کیش را منشا خدمات و تحولات گسترده برشمرد.

به گزارش خبرآنلاین از کیش، غلامحسین مظفری مدیر عامل این سازمان در نشستی که با هدف امضا قرارداد بهره برداری از فرهنگ سرای مرکزی کیش برای استقرار شرکت های دانش بنیان در حوزه صنایع خلاق با جهاد دانشگاهی برگزار شد گفت: زحمات دولت های مختلف در منطقه آزاد کیش، زمینه توسعه و انجام فعالیت های بزرگ را فراهم آورده که بستر اجرای بسیاری از طرح های مورد نیاز در سطح کشور است.
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به اینکه جمعیت دانشجویی و جمعیت دانش آموزی کیش تقریبا برابر است و در کمتر جایی از کشور این موضوع دیده می شود، گفت: حضور پردیس ها و شعب دانشگاه های برتر کشور در جزیره اتفاق مبارکی است که در طول سالها موجب شده کیش در زمینه های علمی حرفی برای گفتن داشته باشد.
غلامحسین مظفری افزود: برای تداوم پیشرفت های علمی، تاکید ما به دانشگاه های مستقر در جزیره و دانشگاه های مادر این بوده که رویکرد آنها تنها آموزشی نباشد و با تغییر رویکرد در مقاطع مختلف، کارهای مطلوبی نیز انجام شد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش افزود: مناطق آزاد در دنیا نسل ششم خود را تجربه می کنند و ما نیز باید تلاش کنیم که به نتیجه مطلوب برسیم و از راه های میان بر برای رسیدن به اهداف بلند کشور استفاده کنیم. به همین منظور، حضور شرکت های دانش بنیان یکی از بحث هایی اساسی است که در برنامه راهبردی ما تدوین شد و در ادامه تلاش های دوره های قبل که بخشی از بستر مهیا شده بود و همچنین تلاش همکاران ما در این دوره، موضوع شرکت های دانش بنیان با همراهی معاونت علمی ریاست جمهوری، پارک های علم و فناوری کشور و حوزه معاونت پژوهشی وزارت علوم به سرعت عملیاتی شد و با وجود فراز و فرود ها، مرکز ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار